Çalışma arkadaşımız Ufuk Kaan Altın son yolculuğuna yarın uğurlanacak

Çalışma arkadaşımız Ufuk Kaan Altın son yolculuğuna yarın uğurlanacak

Meslektaşımız Ufuk Kaan Altın'ın dün beyin ölümü gerçekleşmiş, organları birçok hayata umut vermek için bağışlanmıştı. Değerli çalışma arkadaşımızın cenazesi yarın Kemerburgaz Mezarlığı'nda defnedilecek.

15 Ekim 2020 sabahı geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören çalışma arkadaşımız Ufuk Kaan Altın'ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. 

Dün beyin ölümü gerçekleşen Sevgili Ufuk Kaan Altın'ın organları, başka hayatlara umut olmak için ailesinin onayı ve kendisinin de isteyeceği gibi birçok kişiyi yaşama bağlayacak. 

Çalışma arkadaşımız Ufuk Kaan Altın son yolculuğuna yarın uğurlanacak - Resim : 1

Meslek hayatı boyunca birçok başarıya imza attığı gibi hayata da güzel izler bırakan çalışma arkadaşımız Kaan'ın organ nakil süreci gerçekleşti. 

Kaan son yolculuğuna yarın uğurlanacak. Cenazesi ikindi namazına müteakiben Kemerburgaz Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Kemerburgaz Mezarlığı'na defnedilecek. 

KENDİ KALEMİNDEN UFUK KAAN ALTIN KİMDİ?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Henüz okulu tamamlamadan 1997 yılından itibaren aralarında Kent TV, CNN Türk ve NTV'nin de olduğu haber kanallarında dış haberler servislerinde editör, şef editör ve akşam sorumlusu olarak çalıştı. Milliyet gazetesinin günlük eki Cadde'yi 3 yıl yönetti. Yayıncılık yaptı, Episode Dergi, 221B ve Plak Mecmuası'nı çıkardı, kitaplar yayımladı. Yeme-içme üzerine gastronomi ve seyahat kitapları yazdı, programlar çekti. Dergilerde yazdı. Ağustos 2019'dan beri Haber Global sitesinde kültür-sanat editörü olarak çalışıyordu.

Kaynak: Haber Global

Ufuk Kaan Altın Ufuk Kaan Altın cenaze