Bulan dahi kabul ediliyor! Tatile çıkan aile resmindeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede bulabilmek için 135 IQ gerekiyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Bulan dahi kabul ediliyor! Tatile çıkan aile resmindeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede bulabilmek için 135 IQ gerekiyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde bir oyuncak tavşan gizli. Gizli oyuncak tavşanı bulmak için ise 9 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede buluyor.

Bulan dahi kabul ediliyor! Tatile çıkan aile resmindeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede bulabilmek için 135 IQ gerekiyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

 Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

9 saniyede gizli oyuncak tavşanı bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Optik illüzyonlu bir zeka bulmacası olan bu görselde henüz gizli tavşanı bulamadıysanız arabada oturan köpeğin kucağına doğru bakmak isteyebilirsiniz. İşte resimdeki gizli oyuncak tavşan:

Bulan dahi kabul ediliyor! Tatile çıkan aile resmindeki gizli oyuncak tavşanı 9 saniyede bulabilmek için 135 IQ gerekiyor - Resim : 4