Bu testi çözmek uzayda nefes almaktan zor! Resimde gizli 3 baykuşu 10 saniyede bulan dahi sayılıyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Bu testi çözmek uzayda nefes almaktan zor! Resimde gizli 3 baykuşu 10 saniyede bulan dahi sayılıyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Resimdeki gizli 3 baykuşu 10 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu resimde 3 baykuş gizli. Gizli 3 baykuşu bulmak için ise 10 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar resimdeki gizli 3 baykuşu 10 saniyede buluyor.

Bu testi çözmek uzayda nefes almaktan zor! Resimde gizli 3 baykuşu 10 saniyede bulan dahi sayılıyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer resimdeki gizli 3 baykuşu 10 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

10 saniyede gizli 3 baykuşu bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Zeka bulmacası olarak bilinen bu optik illüzyon testinde doğru yanıta ulaşamadıysanız işte bulmacanın çözümü:

Bu testi çözmek uzayda nefes almaktan zor! Resimde gizli 3 baykuşu 10 saniyede bulan dahi sayılıyor - Resim : 5