Bolu'da kuryeyi tetikçi sanıp vuran saldırganın bir başkasını darp ettiği görüntüler ortaya çıktı

Bolu'da bir motokuryeyi husumetlilerinin gönderdiği tetikçi sanarak vuran Cuma A.'nın, bir başkasını darp ettiği görüntüler ortaya çıktı.

Çiğ köftecide kurye olarak çalışan A.Y. (19), motosikletiyle sipariş için gittiği adresi bulamadı. Sokakta adresi aradığı sırada A.Y., Cuma A.'nın (23) yanından 2 kez motosikletiyle geçti. İddiaya göre, Cuma A., kurye A.Y.'yi husumetlilerin tetikçisi zannederek tabanca ile 4 el ateş açıp yaya olarak kaçtı. Kurşunlardan biri A.Y.'nin ayağına isabet etti. Yaralanan A.Y., sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı, daha sonra taburcu oldu.

Polis tarafından yakalanan Cuma A., emniyetteki ifadesinde, kuryenin husumetlileri tarafından gönderilen tetikçi olduğunu iddia etti. Adliyeye sevk edilen Cuma A. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Öte yandan Cuma A.'nın daha önce bir kişiyi darp ettiği görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, Cuma A.'nın bir kişiye peş peşe tokat attığı, yere düşen kişinin yüzüne vurduğu ve darp edilen kişinin ise herhangi bir karşılık vermediği görülüyor. Yaklaşık 3 ay önce çekilen görüntülerin Cuma A.'nın arkadaşları tarafından saniye saniye kaydedildiği belirtildi.

Kaynak: DHA