Bir garip olay! "Bizi cin çarptı" dediler, yardım istediler

İHA
Bir garip olay! "Bizi cin çarptı" dediler, yardım istediler

Elazığ'da eşi görülmemiş garip bir olay yaşandı. 3 kişi "Bizi cin çarptı" diyerek toplum sağlığı merkezine başvurdu. 3 ambulans, polis, jandarma ekipleri ve bir hocanın da merkeze geldiği olayda, şahıslar hastaneye sevk edilmeyi reddetti.

Elazığ'da benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Sivrice ilçesinde 3 kişi, cin çarpma iddiası ile toplum sağlığı merkezine başvurdu. Merkeze 3 ambulans, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi. Bir hocanın da merkeze geldiği olayda, şahıslar hastaneye sevk edilmeyi reddetti.

İlginç olay Sivrice ilçesinde yaşandı. İddiaya göre, 3 kişi ‘Bizi cin çarptı’ diyerek Sivrice Toplum Sağlığı Merkezi'ne başvurdu. Sürekli zıplayan ve farklı hareketlerde bulunan şahıslar, sağlık görevlileri tarafından sakinleştirilmeye çalışıldı.

Merkeze 3 ambulans, polis ve jandarma ekipleri sevk edilirken, aynı zamanda bir de hoca geldi. Hocanın dualar okuduğu olayda düzeldiklerini belirten şahıslar, Elazığ’daki hastanelere sevk edilmeyi redderek merkezden ayrıldı. Benzeri görülmeyen olayda ekipler şaşkınlıklarını gizleyemedi.