Billboardlardaki ilanıyla gündem olan doktor Şükran Taştan Sakarya'dan ilginç açıklama: Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım

Billboardlardaki ilanıyla gündem olan doktor Şükran Taştan Sakarya'dan ilginç açıklama: Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım

Bursa'da doktor Şükran Taştan Sakarya'nın reklam panosunda yer alan ilanı sosyal medyada tartışma yarattı. Sakarya'dan ise, "Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım...Bizler sıkıcı insanlar mıyız, aslaaaaa...” açıklaması geldi.

Bursa’da billboardlarda yer alan, ''Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya hasta kabulüne başlamıştır'' yazan ilan sosyal medyayı ikiye böldü.

Doktor, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Sosyal medyada bir kullanıcının “Mesleğin düştüğü hale bak” notuyla paylaştığı görsel dikkat çekti.  Görselde parlak bir elbiseyle poz veren Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya’nın hasta kabulüne başladığını belirten bir billboard ilanı yer alıyor.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Sakarya’nın doktorlara uymayan bir kıyafet giymesini eleştirirken diğer kullanıcılar sağlık sektöründeki reklam yasağına dikkat çekti.

Bursa’da bir klinikte Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olduğu öğrenilen Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya sosyal medyadaki tartışmaların ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Doktor reklamlarında klasik bir doktor pozu vardır ya, böyle kollar önden sarılı...O poz çok verildi, alternatif poz aradım, Instagramdaki tiki kadın pozuyla doktorluğu birleştirince bu çıktı. Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım...Özel hastane reklam afişleri az renklensin canııııııımmm... Bizler sıkıcı insanlar mıyız, aslaaaaa...”.