Beşiktaşlı futbolcu Emrecan Uzunhan’ın saldırıya uğradığı anların yeni görüntüsü ortaya çıktı!

Gündem haberleri Spor haberleri Beşiktaş bakırköy Trafik kazası

Beşiktaşlı futbolcu Emrecan Uzunhan karıştığı trafik kazası sonrasında darp edilmişti. İşte o anlara ilişkin yeni ortaya çıkan görüntüler...

Beşiktaşlı futbolcu Emrecan Uzunhan’ın karıştığı trafik kazası sonrası saldırıya uğradığı anların yeni görüntüsü ortaya çıktı!

Bakırköy Sahil Kennedy Caddesi’ndeki bir benzin istasyonu önünde dün akşam saat 16.20 sıralarında F.B. idaresindeki araç Y.D. ve Emrecan Uzunhan idaresindeki araçlarla maddi hasarlı trafik kazasına karışmıştı. Kazaya ilişkin tutanaklar düzenlenirken, F.B., futbolcu Emrecan Uzunhan ile tartışmaya başlamış, F.B. ardından Emrecan Uzunhan’a karşı darp ve hakarette bulunarak olay yerinden uzaklaşmıştı. Olayla ilgili çalışma yürüten polis ekipleri F.B.'yi gözaltına almıştı. Şüpheli F.B.’nin ‘darp’, ‘hakaret’ ve ‘kasten yaralama’ suçlarından adli makamlara sevk edileceği öğrenildi.

EMRECAN UZUNHAN'IN DARP EDİLME ANLARI

Görüntülerde, şüpheli tarafından darp edilen Beşiktaşlı futbolcu Emrecan Uzunhan’ın o anlara ait saldırıya uğrama anları ortaya çıktı. Futbolcunun darp edildiği ve çevredeki vatandaşların ayırmaya çalıştığı anlar görülüyor. Daha sonra saldırıda bulunan F.B.’nin oradan uzaklaştığı görülüyor.

Kaynak: Ajanslar

Beşiktaşlı futbolcu Emrecan Uzunhan Beşiktaş bakırköy trafik kazası