Bakırköy'de dehşet: Husumetlisinin dükkanlarına kurşun yağdırdı

DHA
Gündem haberleri İstanbul Silahlı saldırı haberleri
Bakırköy'de dehşet: Husumetlisinin dükkanlarına kurşun yağdırdı

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde bir kişi, alacak meselesi nedeniyle daha önceden tartışma yaşadığı husumetlisinin dükkanlarına silahlı saldırı düzenledi.

İstanbul'da bir kişi husumetlisine ait iş yerlerine saldırı düzenledi. 

Bakırköy’de bir kişi alacak verecek meselesi yüzünden daha önce tartıştığı husumetlilerinin dükkanlarına kurşun yağdırdı.

Önce oto galeriyi kurşunlayan saldırgan daha sonra ise AVM içerisinde bulunan kuyumcu dükkanına silahlı saldırıda bulundu. Saldırganın havaya ateş ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, saat 15.40 sıralarında Şenlikköy Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre daha önce alacak verecek meselesi yüzünden tartıştığı kişilerin dükkanına giden saldırgan adeta kurşun yağdırdı. Önce bir oto galeriye silahla ateş eden şüpheli ardından Harman Sokakta AVM’de bulunan kuyumcu dükkanına saldırdı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Kuyumcu dükkanında yapılan incelemelerde, dükkana 8 merminin isabet ettiği belirlenirken 12 adet kovan bulundu. Olayın ardından, saldırganın havaya ateş ederek kaçtığı anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Polis, kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.