Bağcılar'da mahalleliyi sokağa döken taciz iddiası; şüphelinin evi kurşunlandı

Bağcılar'da bir adamın evine çağırdığı 14 yaşındaki erkek çocuğunu taciz ettiği iddiası mahalleyi karıştırdı. Tacizcinin evinin önünde toplanan öfkeli kalabalık evin camlarını kırdı. Tacizcinin olay yerinden kaçtığı öğrenilirken, polis ekipleri şahsı bulmak için çalışma başlattı.

08.06.2021 23:15

Bağcılar Yavuz Selim Mahallesi 1051. Sokak'ta, dün yaşları 13 ile 15 olan iki çocuk ile yaşadığı eve gelen A.S., iddiaya göre çocuklardan birine taciz girişiminde bulundu. Evde bulunan diğer çocuk ise o anları cep telefonu ile kaydetti. Daha sonra kaydedilen görüntülerin yayılması üzerine A.S., evden hızla uzaklaştı. Görüntüleri izleyen mahalle sakinleri ayaklanarak A.S'nin yaşadığı evin önünde toplandı. A.S.'yi evde bulamayan mahalleliler, kaldığı eve zarar vererek yakmak istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, öfkeli mahalleliyi sakinleştirdi. 

ŞÜPHELİNİN EVİ KURŞUNLANDI

Bugün ise motosiklet üzerinde yüzleri maskeli iki kişi sokağa gelerek taciz şüphelisinin yaşadığı evi kurşunladı. Olayın ardından motosikletle kaçan maskelilerin ardından polis evin önüne gelerek mermi kovanları ve evde inceleme yaptı. Sokak sakini, "Motosiklet üzerinde iki kişi gelmiş etrafa bakmışlar kimse yokken bir şarjör mermiyi boşaltmışlar." dedi.

 

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber Yükleniyor