Aracına çarpıp kaçan İETT şoförünü kilometrelerce kovaladı

İstanbul'da bir sürücü aracına çarpıp kaçtığını iddia ettiği İETT otobüsünü kilometrelerce kovaladı. Otobüsün önüne kırarak şoförü durduran sürücüyü polis güçlükle sakinleştirdi. 

13.05.2021 12:56 | Son Güncelleme : 13.05.2021 13:34

Olay, dün saat aşakşehir Güvercintepe Mahallesinde yaşandı. İddiaya göre Murat S. İsimli şahıs aracı ile yolda ilerlerken bir İETT otobüsü aracına vurdu. Aracına çarpan İETT otobüs şoförünün durarak kendisinden özür dilemesini bekleyen vatandaş şoför kaçmaya başlayınca çileden çıktı.

Kendisine çarpan İETT otobüsünü kilometrelerce kovaladı en son önüne kırarak durdurdu. Durdurduğu İETT otobüs şoförünü polis ekipleri gelene kadar göndermeyen vatandaş polis ekiplerinin gelmesi ile birlikte şoförden şikayetçi oldu.

İETT otobüsünü kilometrelerce kovalayan Murat S. , “Geride benim aracıma çarptı, durmasını beklerken kaçmaya başladı kaçarken bir daha aracıma çarptı. Benim için önemli olan malıma zarar gelmesi değil zoruma giden devlet memuru nasıl böyle bir şey yapar odur. Buraya kadar kendisini kovaladım durmadı benden kaçtı.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber Yükleniyor