Antalya'da bir şahıs, sözlü taciz iddiasıyla dövüldü

Antalya
Antalya'da bir şahıs, sözlü taciz iddiasıyla dövüldü

Antalya'da taciz iddiası, ortalığı ayağa kaldırdı. İki kadına sözlü tacizde bulunduğu öne sürülen kişi, çevredekiler tarafından tekme tokat dövüldü. Olaya ilişkin iki kişi gözaltına alındı.

Akılalmaz olay, akşam saatlerinde Muratpaşa ilçesi Cumhuriyet Caddesi'nde meydana geldi.

SÖZLÜ TACİZ ETTİ, ORTALIK AYAĞA KALKTI 

Caddede yürüyen iki kadın, iddiaya göre arkalarından gelen Ö.T.’nin sözlü tacizine uğradı. Kadınlar Ö.T.'ye tepki gösterdi. Bu sırada bölgede bulunan Hüseyin B. ile şüpheli arasında tartışma çıktı. Tartışmaya çevredekiler de dahil olunca kavga çıktı, kadınlar ise bölgeden ayrıldı.

TAKVİYE EKİPLER OLAYA DAHİL OLDU 

İhbar üzerine Cumhuriyet Meydanı'nda görevli iki kadın polis, olaya müdahale etti. Ancak bu sırada grup, polise tepki gösterdi. Bunun üzerine takviye ekip istendi. Gelen ekipler kavgayı ayırdı.

TACİZ İDDİALARINI REDDETTİ 

Şüpheli Ö.T. caddedeki satıcıya söylediği sözün yanlış anlaşıldığını belirterek, taciz iddialarına reddetti. Polis ekipleri, şüpheli Ö.T.'yi ve kendilerine tepki gösteren Hüseyin B.'yi gözaltına alıp polis merkezine götürdü. Ö.T. ve Hüseyin B. de birbirlerinden şikayetçi oldu.

Kaynak: DHA

Antalya taciz taciz iddiası dayak Antalya'da bir şahıs sözlü taciz iddiasıyla dövüldü Ortalığı ayağa kaldıran taciz iddiası son dakika gündem yaşam