Aklına güvenen vakit kaybetmeden deniyor! Sahildeki gizli topu sadece dâhiler 9 saniyede buluyor

Yaşam Haberleri Zeka bulmacası Zeka testi
Aklına güvenen vakit kaybetmeden deniyor! Sahildeki gizli topu sadece dâhiler 9 saniyede buluyor

Yine bir zeka bulmacası ile karşınızdayız. Zeka testi olarak işlev gören bu görsellerde doğru yanıta ulaşma hızınız IQ seviyenizi ortaya koyuyor. Sahildeki gizli topu 9 saniyede yalnızca yüksek IQ'su olanlar buluyor.

Zeka bulmacası olarak karşımıza çıkan görsellerde amaç resimdeki gizli detayı ortaya çıkarmamızdır. Bu sahilde bir top gizli. Gizli topu bulmak için ise 9 saniyeniz var. 

Yalnızca yüksek IQ'su olanlar sahildeki gizli topu 9 saniyede buluyor.

Aklına güvenen vakit kaybetmeden deniyor! Sahildeki gizli topu sadece dâhiler 9 saniyede buluyor - Resim : 1

IQ ölçen bir zeka testi olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için ipuçlarını bulmanız gerek. Göz önünde olan ipuçları sizi doğru yanıta ulaştıracaktır. Mantığınızı dinleyerek bu keyifli zeka testini başarıyla geçtiyseniz tebrikler. Bu sizin yüksek IQ'lu olduğunuzu gösteriyor.

Eğer sahildeki gizli topu 9 saniyede bulamadıysanız o halde merak etmeyin. Sorumuzun doğru yanıtı haberin devamında sizleri bekliyor.

Kafa karıştırıcı bir zeka bulmacası olan bu testte doğru yanıta ulaşmak için kalıpların dışında düşünebilmeniz gerekiyor. Farklı bir mantık yürüterek normal şartlarda göz önünde olmayan yanıta kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gözlem ve problem çözüme yeteneklerinizi test edebileceğiniz bu görsellerde yalnızca yüksek IQ'su olanlar doğru yanıta ulaşmayı başarıyor. 

9 saniyede gizli topu bulamayanlar için doğru yanıt aşağıda...

 İŞTE ZEKA BULMACASININ YANITI

Bir zeka bulmacası olan bu görselde doğru yanıta ulaşmak için 9 saniyeniz vardı. Eğer 9 saniyelik sürede doğru yanıtı bulamadıysanız işte zeka bulmacasının çözümü:

Aklına güvenen vakit kaybetmeden deniyor! Sahildeki gizli topu sadece dâhiler 9 saniyede buluyor - Resim : 5