x

Haber Global

AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Demir'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a: Allah çocuklarımın ömründen alsın size versin

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın il ve belediye başkanlarıyla yaptığı video konferans toplantısına katılan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Erdoğan'a hitaben, "Allah çocuklarımın ömrünü alsın size versin" dedi.

23.05.2020 - 07:32

A -

A +

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın il ve belediye başkanlarıyla gerçekleştirdiği toplantıya Çorum'da AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Günal, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur katıldı.

"KIZMAYIN SAKIN BİR ŞEY SÖYLEYECEĞİM"

Toplantıda söz alan AK Parti Çorum Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "Kızmayın sakın ben bir şey söyleyeceğim. İnsan kendi ömründen geçebilir. Ama bazen diyorum ki, çocuklarımın ömründen alsın size versin. Çünkü bu ülke için o kadar önemlisiniz" diye konuştu.

ERDOĞAN'DAN YANIT

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise AK Partili Demir'in bu sözlerine karşılık, "Haşa, Rabbim inşallah, onları gayet iyi bir şekilde yetiştirmeyi sizlere bizlere nasip etsin" cevabını verdi.

Son Güncelleme : 23.05.2020 - 07:35
Sıradaki Haber Yükleniyor