Karısını intihara sürüklemişti! O koca hakkında karar verildi

Adana'da eşinden şiddet gördüğü için damdan atlayarak beli ve ayakları kırılan kadına çağrı üzerine koruma tedbiri uygulanmasına karar verildi. Şiddet uygulayan koca ise tutuklandı.

22.02.2021 11:45 | Son Güncelleme : 25.02.2021 12:08

Olay 16 Şubat günü Adana'nın Yüreğir ilçesi, 19 Mayıs Mahallesi 1045 Sokak'taki 2 katlı evde meydana geldi.

İddiaya göre, Şahin B. (22) uyuşturucu kullanıp, 3 çocuğunun annesi Fatma B.'ye sık sık şiddet uygulamaya başladı. Bu nedenle genç kadın 16 Şubat günü evin damına çıkarak yola atladı. Fatma B. vatandaşların çağırdığı ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Genç kadının beli ve ayaklarının kırıldığı belirlendi. Koca ise bu olay üzerine evden kaçtı.

Adana Emniyet Müdürlüğü Yüreğir İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri kaçan kocayı yakalamak için çalışma başlattı.Polis yaptığı çalışma sonunda, olaydan önce de eşini darp ettiği belirlenen Şahin B.'yi gözaltına aldı, Zanlı ifadesinde suçlamaları kabul etmedi. Karısı ise kocası şiddet uygulayıp hakaret ettiği için intihar girişiminde bulunduğunu söyleyip şikayetçi oldu.

Zanlı çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklandı. Fatma B.’ye ise çağrı üzerine koruma tedbiri uygulanmasına karar verildi.

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber Yükleniyor