Banyoda ölü bulunmuştu! Gülperi Türker'in ölüm nedeni belli oldu

Yüksek öğrenim için gittiği ABD'nin New York kentinde kaldığı evinin banyosunda ölü olarak bulunan 24 yaşındaki Gülperi Türker'in  ön otopsi raporunda düşerek başını taşa çarpma sonucu yaşamını yitirdiği tespit edildi.

17.06.2021 14:50

İstanbul'da Beykent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Gülperi Türker, yüksek öğrenim için gittiği  ABD'nin New York kentindeki evinin banyosunda arkadaşları tarafından ölü olarak bulundu.

Epilepsi hastalığı bulunduğu belirtilen Türker'e yapılan otopsinin ön raporu, Türkiye'nin New York Başkonsolosluğu aracılığıyla, Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde yaşayan ailesine bildirildi. Otopsi raporuna göre, Türker'in  banyoda düşüp, başına taşa çarpması sonucu iç kanamaya bağlı olarak öldüğü belirtildi.

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde yaşayan anne Gülhan, baba Dursun Türker, kızlarının ölüm haberini alınca büyük üzüntü yaşadı. İlçede çiftçilik yapan Dursun Türker, eşi ile birlikte kızının cenazesini almak üzere İstanbul'a gitti. Cenazesi ABD'den getirilecek olan Gülperi Türker, yarın Şarköy'de toprağa verilecek.

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber Yükleniyor