Survivor'da elenen isim belli oldu

'in ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Peki Survivor'da kim elendi? Survivor'da iletişim oyununu hangi takım kazandı? SMS birincisi kim oldu?

07.04.2021 09:41

Survivor 2021'in 6 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını gönüllüler kazanmış ve böylece ünlüler takımından eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise ünlülerde sms birincisi olan isim son eleme adayını belirledi. Peki Survivor sms birincisi kim oldu? Survivor 2021'den kim elendi? İşte 6 Nisan Salı Survivor'dan elenen yarışmacı...

SURVIVOR'DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta ünlüler takımı için sms halk oylaması yapıldı.

Bu oylamada ünlüler takımında en çok oyu alan isim Batuhan oldu. Ünlüler takımında geçtiğimiz haftalarda ise Çağrı ve İsmail birinci olmuştu. Bu hafta Çağrı oylamada Batuhan, İsmail ve Merve'nin ardından 4. sırada yer alabildi.

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımında oylama ise kadın ve erkek yarışmacı eşitliğinin korunması nedeniyle sadece erkekler için yapıldı.

İlk oylamada İsmail ve Doğan, ikinci oylamada Sergen ve Batuhan potaya girdiler.Ünlüler takımı SMS birincisi Batuhan oldu. Böylece Batuhan'ın eleme adaylığı düştü. Kalan tek erkek yarışmacı olan Çağrı Atakan ise eleme potasına giren son isim oldu.Böylece Survivor'da bu haftanın eleme adayları Çağrı, Sergen, Doğan ve İsmail oldu.

SURVİVOR’DA DOĞAN ELENDİ

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan ünlüler takımı yarışmacıları Çağrı, Sergen, Doğan ve İsmail arasında sms oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor'dan bu hafta elenen isim Doğan oldu.

Elendiği açıklandıktan sonra Survivor'a veda konuşması yapan Doğan, "Buraya gülerek geldim ve gülerek gitmek isterim. Çok güzel insanlar tanıdım. Herkese çok teşekkür ederim. Burada olduğum için çok mutluydum. Daha da ileri gitmek isterdim ancak nasibim bu kadarmış" dedi.

Sıradaki Haber Yükleniyor