Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, esnaf temsilcilerini ağırladı

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu'nu(TESK) ağırladı. Bakan Elvan "Esnaf kardeşlerimin karşılaştığı sorunları en aza indirmek adına farklı destek mekanizmalarını devreye aldık" dedi.

22.02.2021 11:17 | Son Güncelleme : 22.02.2021 11:47

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu'nu(TESK) ağırladı. Bakan Elvan "Esnaf kardeşlerimin karşılaştığı sorunları en aza indirmek adına farklı destek mekanizmalarını devreye aldık" dedi. TESK yönetimiyle gerçekleştirdikleri toplantıda esnafın taleplerini ve beklentilerini ele aldıklarını belirten Bakan Elvan "bundan sonraki dönemde de esnafımızı yalnız bırakmayacağız" ifadesini kullandı.

Bakan Elvan'ın açıklaması şöyle;

"Esnafımız bizim için değerlidir, kıymetlidir. Pandemi sürecinden ne denli etkilendiklerini biliyoruz. Esnaf kardeşlerimin karşılaştığı sorunları en aza indirmek adına farklı destek mekanizmalarını devreye aldık, bundan sonraki dönemde de esnaflarımızı yalnız bırakmayacağız.

TESK yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz toplantıda esnafımızın sorunlarını, beklentilerini ve taleplerini ele aldık. Sn. Bendevi Palandöken ve heyetine değerli fikirleri için teşekkür ediyorum. Birlikten kuvvet doğar!"

 

 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor