Acun'un dijital platformunun ayrıntıları ortaya çıkıyor

Acun Ilıcalı, Netflix'e rakip oluyor. Acun Ilıcalı'nın Dijital TV platformu kurmaya hazırlandığı ve bunun içinde resmi kurumları gerekli başvurularının yapıldığı ortaya çıkmıştı. Haber Global, Acun'un kuracağı platformun detaylarına ulaştı.

Acun'un dijital platformunun ayrıntıları ortaya çıkıyor

Samet Cambaz - Haber Global

Haber Global'e konuşan adını vermek istemeyen Acun'a yakın kaynaklar, proje için kolların sıvandığını ve yazılım altyapısının kurulmaya başlandığını belirtiyor. Kaynaklar, kurulacak dijital TV platformunun konsept olarak Netflix ve BluTV'den herhangi bir farkının olmayacağını fakat ağırlıklı olarak yeni yapılacak yarışmalara odaklanacağını belirtti. Platform için yeni yarışmaların yapılacağını belirten kaynaklar, orijinal dizi ve filmlerin de yapılacağını belirtti.

CEM YILMAZ DETAYI

Kaynaklar, platformun Cem Yılmaz'a özel orijinal film yaptıracağını belirtti. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç'tan oluşan 3 Adam da platforma özel orijinal film yapacaklarını belirtti. 

BÜTÇE HENÜZ BELLİ DEĞİL

Platform için ayrılacak bütçenin önümüzdeki haftalarda belli olacağı öğrenilirken, kaynaklar "Sürecin nasıl ilerleyeceği kararlaştırıldıktan sonra bütçe konusu da netleşecek," diyor.  

 

 

 

Kaynak: Web Özel