TikTok'ta bunu da gördük: Kızlarının mezarına yaptıkları viral oldu

Dünya haberleri TikTok
TikTok'ta bunu da gördük: Kızlarının mezarına yaptıkları viral oldu

Theresa Matautia isimli kız için yaptırılan iPhone şeklindeki mezar taşı TikTok'ta viral oldu. Kızın erkek kardeşi, mezar taşı ile ilgili "Bu videoya gülmenize izin veriyoruz" ifadelerini kullandı.

Yeni Zelandalı Theresa Matautia için yaptırılan iPhone şeklindeki mezar taşı TikTok'ta paylaşılınca viral oldu.

Geoff Matautia'nın, kız kardeşi hakkında 5 gün önce yayımladığı video 22 milyondan fazla kez izlenirken 3 milyonu aşkın beğeni aldı. Söz konusu görüntülerde ailenin, Yeni Zelanda geleneklerine uygun şekilde mezarlıkta piknik yaptığı görülüyor.

NEDENİ İSE...

Independent Türkçe'de yer alan habere göre; Geoff Matautia bir sonraki videosunda ise kardeşinin cep telefonuna çok sık baktığını, adeta yapıştığını ve bu yüzden söz konusu mezar taşını yaptırdıklarını söyledi.

"BU VİDEOYA GÜLEBİLİRSİNİZ"

Geoff Matautia, kafasının karıştığını söyleyen kullanıcılar için ise şöyle konuştu:

"Bu videoya gülmenize izin veriyoruz. Theresa'nın ölümünün üzerinden yaklaşık 4 yıl geçti. Ailem bununla nasıl başa çıkacağını yeni öğrendi."

Mezar taşında Theresa Matautia'nın ebeveynleri ve kardeşlerinden gelmiş gibi görünen mesajlar yer alıyor. Annesinin mesajında "Benim elimi tutan senin küçük elinin anısı kalbime sıcak bir parıltı getiriyor. Seni özledim güzel kızım" yazıyor.

TikTok'ta bunu da gördük: Kızlarının mezarına yaptıkları viral oldu - Resim : 1

Babanın mesajı ise şu şekilde:

"Bugün, tıpkı her gün gibi, seni düşünüyorum tatlım. Seni özlüyorum ve seni seviyorum küçük meleğim."

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Video, bir kısım kullanıcıdan olumlu tepki alıp kızlarının mezarında onunla ilgili bir şey olması fikrini beğendi. Bir kısım kullanıcı ise bu mezar taşının yaptırılıp üstüne sosyal medyada paylaşılmasına tepki gösterdi.

Theresa Matautia, Ağustos 2018'de 15 yaşındayken intihar etmişti.

 

Kaynak: Haber Global

TikTok Yeni Zelanda Theresa Matautia