Kulübede şişme bebekle cinsel ilişkiye girerken hayatını kaybetti

cinsel istismar Sosyal Medya
Kulübede şişme bebekle cinsel ilişkiye girerken hayatını kaybetti

Tayland'da bir şahıs, kulübesinde şişme bebekle cinsel ilişkiye girerken, geçirdiği kalp krizi sebebiyle hayatını kaybetti.

Tayland'ın kuzeydoğusundaki Khon Kaen eyaletindeki Honey adlı dört yaşındaki dişi köpeği ile birlikte yaşayan 56 yaşındaki Praphan Tummasaeng isimli adam, kulübesinde şişme bebekle cinsel ilişkiye girmeye başladı.

Fakat adam bir süre sonra geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

KOMŞULARI HABER VERDİ

Praphan'ın komşusu Wanlop Sameechaeng'ın ihbarı üzerine bölgeye giden ekipler, kulübede yaptıkları incelemede adamın cansız bedeniyle karşılaştı.

Olayla ilgili açıklamada bulunan Polis Teğmeni Pairoj Sandee, "Biz geldiğimiz adamın 6 saatten bu yana ölü olduğunu tespit ettik. Yaralanma görmedik, evde de bir boğuşma izi yoktu" ifadelerini kullandı.

Ayrıca adamın komşusu Wanlop, adamın daha öncede köydeki insanların iç çamaşırını çaldığını öne sürdü.

Kulübede şişme bebekle cinsel ilişkiye girerken hayatını kaybetti - Resim : 1

KALP HASTALIĞI GEÇİRMİŞ

Tummasaeng'in 45 yaşındaki kız kardeşi Noona Tummasaeng de ağabeyinin ölümü hakkında açıklamalarda bulundu. Kız kardeş, "Kardeşim karısından boşanmasının üzerinden geçen 7 yıldan bu yana tek yaşıyordu. Daha önce kalp hastalığı vardı ancak ilaç almayı reddetmişti. Ölüm nedeninin, polisin söylediği gibi olduğuna inanıyoruz" diye konuştu.

kalp krizi Tayland polis kalp cinsellik dünya son dakika