PlayStation 5 siparişi verdi, kutudan bulgur çıktı!

Playstation 5'in satışa çıkmasıyla heyecanlanan kullanıcılar, sipariş vererek edinmeye başladı, ancak Amazon'dan alışveriş yapan bazı oyun severleri şaşkına çeviren olay yaşandı, çünkü kutudan bulgur, kedi maması, mangal gibi ürünler çıktı

21.11.2020 17:04 | Son Güncelleme : 21.11.2020 17:05

Dün bazı sosyal medya kullanıcıları Twitter üzerinden PS5 yerine gelen ürünlerin fotoğraflarını paylaşarak seslerini Amazon'a duyurmaya çalıştı. 

@flagwithoutwind isimli kullanıcı, Amazon'dan gelen siparişinin kutusunun içinden PlayStation 5 değil, kedi maması çıkan fotoğrafı paylaştı. Kullanıcı, "Bütün gün PS5'imin gelmesini bekleyip sonra akşam 10'da bunun gelmesine bayıldım. Şaka mı bu?" yazdı.

@iamadamsullivan isimli kullanıcıya ise oldukça ilginç bir ürün gitti. PS5 yerine kutudan 'bulgur' çıktı. Şok yaşayan kişi, Twitter hesabından "Amazon Britanya'dan sipariş ettiği PS5'imi açtım ve bunu buldum. Biri pirinçle değiştirmiş. Keşke şaka yapıyor olsaydım!" yazdı. Türk sosyal medya kullanıcıları en çok bu paylaşıma ilgi göstererek, bunun pirinç değil, bulgur olduğunu dile getirdi. 

Bir başka müşteriye ise PS5 yerine mangal gönderildiği görüldü. 

Bazı Twitter kullanıcıları, ürün ellerine ulaşmasa da sistemde "teslim edildi" gözüktüğünü ifade etti. Amazon, gelen şikayetler üzerine konuyu incelemeye aldıklarını ifade ederken durumun siparişlerin sadece ufak bir bölümünde yaşandığını, ayrıca PlayStation 5 sipariş eden müşterilerinin konsollarının kargoya verildikten sonra çalındığı ve başka ürünlerle değiştirildiği iddialarını incelemeye aldıklarını ifade etti.

 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor