New York metrosunda şaşırtan görüntü

ABD'de performans sanatçısı Jonothon Lyons, dev bir fare kostümüyle New York metrosuna bindi. Metrodakiler sanatçının sıra dışı kostümüne pek ilgi göstermedi.

16.11.2020    09:44

Komedi skeci yazarı Alison Williams, sanatçının videosunu Twitter'dan "New York şehrinin öldüğünü mü düşünüyorsunuz? Bunu da açıklayın o zaman" mesajıyla paylaştı.

Takım elbise, parlak ayakkabı ve eldivenleriyle tamamladığı dev kostümüyle sanatçı, metroya el ve ayaklarının üzerinde yürüyerek girdi. Video internet kullanıcıları tarafından pek çok kez paylaşılırken, kimsenin devasa fare kostümü giyen bir adamın metroya binmesine şaşırmadığı dikkat çekti. 

"New Yorkluların çoğu kayıtsız" diyen sanatçı, yine de bazı insanların heyecanlandığını ya da korktuğunu ekledi.

Sanatçı bu ilginç kostümü ilk defa kullanmıyor. Lyons "Fare Buddy" karakterini 11 sene önce yaratarak ilk olarak Times Meydanı'na çıkmıştı.

Meydandaki performansıyla insanları şaşkına uğrattığı anların videosunu YouTube'a yükleyen Lyons, koronavirüs döneminde kostüm giyip sokağa çıkmanın kendisi için sosyal mesafeyi korumayı çok daha kolay hale getirdiğini de şaka yollu söyledi.

"Etrafımdakilerin 1.5 metre uzağımda durması hiç zor olmuyor" diyen sanatçı, kostümünün altında salgına karşı maske kullandığını da sözlerine ekledi.

 

Son Güncelleme : 16.11.2020 - 10:01
Sıradaki Haber Yükleniyor