Beckham ailesine şok! "Yumurtalarımı çaldılar" deyip Beckham'ın küçük kızının kendisinin olduğunu iddia etti

Dünya haberleri Spor haberleri
Beckham ailesine şok! "Yumurtalarımı çaldılar" deyip Beckham'ın küçük kızının kendisinin olduğunu iddia etti

İngiltere Milli Takımı'nın eski kaptanı David Beckham ailesinin güvenliğinden endişeli. Sharon Bell adlı bir kadın, eski futbolcunun en küçük çocuğu Harper Beckham'ın aslında kendi kızı olduğunu iddia etti

58 yaşındaki Bell, David Beckham ve eşi Victoria Beckham'ın yumurtalarını çaldığına ve 10 yaşındaki Harper'ın kendi çocuğu olduğunu iddia etti. Mahkeme belgelerine göre Bell, eski Manchester United oyuncusunun kendisiyle ilişki yaşadığını da öne sürüyor.

Westminster Sulh Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmada Bell'in Harper'ın okuluna onunla konuşmak için geldiği ve o sırada Victoria Beckham'ın da orada olduğu dile getirildi.
İddiaya göre Bell, Beckhamların Oxford ve Londra'daki evlerine bir dizi mektup gönderdikten sonra geçen yıl temmuz ve eylülde adresleri ziyaret etmeye çalıştı.

Birleşik Krallık'ın Watford kentinde yaşayan Bell ısrarlı takip suçlamasını reddederken yeni duruşma 12 Temmuz'da yapılacak.

Savcı Arizuna Asante cuma günkü duruşmada Beckham'ın "tehdit edildiğini, ailesinin güvenliği için korktuğunu" söyledi.

Asante, futbolcunun "sanığı tanımadığını ve çocuklarının annesi olmadığını" söylediğini aktardı.

Bell şu an akıl hastanesinde olduğu için mahkemeye katılmadı.

Bell'in avukatı Lisa Wilson ise müvekkilinin akli dengesinin yerinde olduğu tespit edilirse Beckhamların sorgu için mahkemeye çağrılması gerektiğini söyledi.

Ancak Bölge Savcısı Michael Snow, iddiayı "kesinlikle tuhaf" diye nitelendirdi ve bunun "Beckham ailesinin daha fazla taciz edilmesi" anlamına geleceğini belirtti.

Savcı yasal süreç sonuçlanana dek ısrarlı takibe karşı koruma emrini uzattı.

Kaynak: Independent Türkçe,

 

Kaynak: Haber Global

David Beckham Sharon Bell Harper Beckham Dünya haberleri