Alkol kavgası! İki kalabalık grup birbirine girdi

Gürcistan'ın Kvemo Kartli bölgesinde "Ömer" adlı bir markette veresiye alkol isteyen saldırganlar ile market çalışanları arasında kavga çıktı.

18.05.2021 05:36 | Son Güncelleme : 18.05.2021 05:50

Gürcistan'ın Kvemo Kartli bölgesindeki Dmanisi kasabasında yer alan "Ömer" adlı bir markete giren saldırganlar, ilk olarak kendilerine veresiye alkol vermeyen tezgahtara, sonra da tezgahtarın yaşlı kayınpederine saldırdı.

Marketin tezgahtarı Saide İsmayilova, sarhoş birkaç gencin markete girerek kendisinden veresiye alkol istediklerini, bu teklifi reddetmesi üzerine saldırganların kendisine hakaret ve tehditler yağdırdığını kaydetti. İsmayilova "Mağazaya giren gençler veresiye alkol istediler. Marketin sahibi burada değildi, ben de bunun imkansız olduğunu söyledim. Fakat onlar bana hakaret ve tehdit etti. Sonra sarhoş gençler yanıma gelen yaşlı kayınpederime de hakaretler ederek kendisini dövdüler. Polis, ihbarda bulunmamızın ardından olay yerine geldi ve ifade için bizi karakola götürdü. Biz karakoldayken kalabalık bir grup markete saldırdı." ifadelerini kullandı.

Gürcistan polisi tarafından yapılan açıklamada 8 kişinin gözaltına alındığı ve olaya ilişkin soruşturma başlatıldığı bildirildi. Olayda kaç kişinin yaralandığı ise açıklanmadı.

Kalabalık iki grubun kavgası ise kameraya güvenlik kamerasına yansıdı. 

Kaynak: İHA

Sıradaki Haber Yükleniyor