Kuruluş Osman 76. Bölüm Full İzle

Kuruluş Osman

ATV dizisi Kuruluş Osman'ın 76. bölümü yayınlandı. 22 Aralık 2021 Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Kuruluş Osman 76. Bölüm İzle.

Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 76. bölümü 22 Aralık 2021 Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlandı. Kuruluş Osman'ın yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

KURULUŞ OSMAN 76. BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey ağır yaralı vaziyette olmasına rağmen Vezir Alemşah'ın adamlarından kurtulup bir mağaraya sığınmayı başarır. Osman Bey sığındığı mağarada ölüm kalım savaşı verirken, onun yokluğunda Kayı Obası'nın başsız kalmasını istemeyen Gündüz Bey posta oturur. Boran Alp de Gündüz Bey'e bağlılığını bildirir. Malhun Hatun, Osman Bey'e yapılan suçlamalarla ilgili Vezir Alemşah'tan hesap sorarken; Bala Hatun da Osman Bey'i bulabilmek için her yolu dener. Tekfur Nikola kendisine yaşattıklarının intikamını almaya ant içtiği Mari'yi yaralarken, Turgut Bey ise Mari'yi kurtarmak için İnegöl Kalesi'ne sızar.

Ağır yaralı haldeki Osman Bey yeniden ayağa kalkabilecek mi? Osman Bey peşindeki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne yapacak? Malhun Hatun ve Bala Hatun, posta oturan Gündüz Bey'e karşı nasıl bir tavır alacak? Nikola'ın yaraladığı Mari kurtulabilecek mi? Turgut Bey, Mari'yi kurtarmak icin neler yapacak?

KURULUŞ OSMAN DİZİSİ 76. BÖLÜM FULL İZLE

22 Aralık 2021 Çarşamba günü ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinin 76. Bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

 

Kuruluş Osman 76. Bölüm Tek Parça Full İzle Kuruluş Osman 76. Bölüm izle dizi izle Kuruluş Osman dizisi dizi haberleri ATV dizileri dizi ATV kuruluş osman izle kuruluş osman son bölüm izle kuruluş osman yeni bölüm izle atv izle kuruluş osman 22 Aralık Kuruluş Osman 76. bölüm fragmanı