Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm Tek Parça İzle... Fox Kanunsuz Topraklar Son bölüm full izle

Fox'un yeni dizisi Kanunsuz Topraklar'ın 9. bölümü 1 Aralık 2021 Çarşamba günü yayınlandı. Dizi biter bitmez internete yüklendi. İşte Kanunsuz Topraklar dizisinin 9. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm Full izle.

Kanunsuz Topraklar dizisinin 9. bölümü Fox TV ekranlarında 1 Aralık Çarşamba günü yayınlandı.

Ramo dizisinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç ile Bir Zamanlar Çukurova'nın yıldızı Uğur Güneş'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar, Gold Film imzalı. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor.

Kanunsuz Topraklar 8. Bölümde Ne Olmuştu?

Malik Paşazade, jandarmalara teslim olmuştur. Olanları anlatmak için Davut’a koşar Gülfem, ama gördüğü manzara karşısında yıkılır. Ali Gelik’se Maden Mahallesi’nde yaşadığı hezimetin kuyruk acısını Celal ve Fatma Ana’ya eziyet ederek çıkartmaya çalışmaktadır. Ama önce Gülfem dikilir Ali Gelik’in karşısına ve içindeki bütün nefreti kusar… ‘Sen annesinin bile sevmediği bir evlatsın!” - Bu laf ve yediği tokat kulaklarından silinmez Ali Gelik’in. Paramparça olmuştur. Soluğu Bolu’da annesinin yanında alır. Böylece onun bu acımasız karakterinin altında yatan gerçekler, acılarla geçen çocukluğu çıkar su yüzüne. Malik Bey’in yokluğunda madenin başına geçen Gülfem’se çok zor şartlarda çalışmaya devam eden madenciler tarafından hiç hoş karşılanmaz. Ama Davut vardır yanında. Onu yalnız bırakmayacak, yaşadığı her zorlukta düşmemesi için elinden tutacaktır. Paşazade Madenciliğin zor günler yaşadığını öğrenen ve onu haince ele geçirmeye çalışan Ali Gelik’e karşı omuz omuza, nefes nefese savaşacaktır iki aşık…

Kanunsuz Topraklar dizisinin konusu
 
Kanunsuz Topraklar dizisi; 1940’ların Zonguldak’ında kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkânsız aşkı konu alıyor.

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan.

Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm İzle

Fox'ta 1 Aralık'ta yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 9. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kanunsuz Topraklar 9. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar