Emanet 276. Bölüm İzle... Kanal 7 Emanet Son Bölüm İzle... 20 Aralık Emanet Yeni Bölüm Tek Parça Full İzle

Emanet Dizi Haberleri

Kanal 7'de Emanet dizisinin 276. Bölümü, 20 Aralık Pazartesi günü yayınlandı. Yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Çok sevilen Emanet dizisinin yeni bölümünü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link haberimizde. Emanet 276. Bölüm İzle.

Emanet'in merakla beklenen 276. Bölümü 20 Aralık Pazartesi günü Kanal 7'de yayınlandı. Yaman'ın geçirdiği kazanın ardından neler olacağı merakla bekleniyordu. Çok sevilen Emanet dizisinin yeni bölümünü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link haberimizin devamında.

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Oyuncular:

Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

EMANET 276. BÖLÜM İZLE

Emanet dizisinin 20 Aralık günü yayınlanan 276. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

Emanet 276. Bölüm İzle 20 Aralık Emanet son bölüm izle Emanet dizisi dizi haberleri kanal 7 dizileri dizi izle kanal 7 izle Emanet 276. Bölüm İzle emanet dizisi kanal 7 Türk dizileri emanet yeni bölüm izle emanet 20 Aralık izle emanet 276. bölüm kanal 7 canlı izle