Elkızı 12. Bölüm İzle! Elkızı Son Bölüm İzle! Fox Elkızı yeni bölüm tek parça Full izle

Elkızı

Fox'un yeni dizisi Elkızı'nın 12. Bölümü 23 Ocak 2022 pazar günü yayınlandı. Elkızı dizisinin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Elkızı Son Bölüm İzle.

Elkızı dizisinin 12. bölümü Fox TV ekranlarında 23 Aralık pazar günü yayınlandı.

NTC Medya imzalı Elkızı dizisi, Ezo'nun acı dolu hikayesini ekrana taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan'ın, senaryosunu Hilal Yıldız'ın kaleme aldığı dizi Fox TV'de yayınlanıyor.

ELKIZI 11. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Ezo için umutlar tükenmişken hiç ummadığı birisi, Nermin ona yardım eder. Bir planı vardır ve eğer plan işlerse Ezo hem Harun’dan kurtulacak hem de özgürlüğüne kavuşacaktır. Yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali’yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo’yu tepetaklak eder. Bu defa berabere yoktur. Kazananlar ve kaybedenlerin bir yarışı olacaktır sadece…

ELKIZI 10. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Harun'un tehdidi karşısında annesinden ayrılmamak için, sevdiği adamı, Ali'yi nikah masasında bırakan Ezo'yu çok daha zorlu seçimler beklemektedir. Hayatından çıkıp gitmesi için bütün servetini teklif etmesine rağmen Harun Ezo'dan karısı olmasını ister.

KÜNYE

YAPIM ŞİRKETİ: NTC MEDYA
YAPIMCI: MEHMET YİĞİT ALP
YÖNETMEN: FERİDE KAYTAN
SENARYO: HİLAL YILDIZ
OYUNCULAR: SEVDA ERGİNCİ, FİKRET KUŞKAN, PERİHAN SAVAŞ, İSMAİL EGE ŞAŞMAZ, MÜNİR CAN CİNDORUK, SEDEF AVCI, TOPRAK SAĞLAM, FIRAT DOĞRULOĞLU, ÇAĞLA ŞİMŞEK, SİNAN ARSLAN, PELİNSU ÇİLELİ, MACİT KOPER

Elkızı dizisinin konusu

Başrollerinde Sevda Erginci, İsmail Ege Şaşmaz, Perihan Savaş ve Fikret Kuşkan'ın yer aldığı Elkızı dizisi, çocuk yaşta öksüz kalan Ezo isimli genç bir kızın, annesinin kaderini yaşamasını ve intikamını konu alıyor.

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Ne diyordu sahi türküde? "Duvarda elek mi olur? Elkızı melek mi olur?"

Eee madem "Elkızı"yız, türkülere konu olmuş namımız, hakkını vermek lazım.

Ben şimdi o beni attıkları gemiyi cayır cayır yakmaz mıyım?

Elkızı 12. Bölüm Tek Parça Full İzle

Fox ekranlarında 23 Ocak günü yayınlanan Elkızı dizisinin 12. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

elkızı son bölüm izle 23 ocak Elkızı 12. Bölüm Tek Parça Full İzle Elkızı 12. Bölüm Elkızı 12. Bölüm Full İzle fox dizileri Elkızı dizisi dizi haberleri Fox Elkızı 12. Bölüm izle dizi izle elkızı birinci bölüm 23 ocak elkızı yeni bölüm izle