Annemizi Saklarken 6. Bölüm İzle... Star TV Annemizi Saklarken son bölüm izle... Annemizi Saklarken yeni bölüm full izle

Annemizi Saklarken

Annemizi Saklarken dizisinin 6. bölümü 12 Ocak 2022 tarihinde Star TV'de yayınlandı. Dizinin ilk bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Annemizi Saklarken dizisininyeni tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Annemizi Saklarken son Bölüm İzle.

Star TV'nin yeni dizisi Annemizi Saklarken'in 6. bölümü 12 Ocak 2022 tarihinde yayınlandı.

Annemizi Saklarken oyuncuları:

Hande Doğandemir, Kutsi, Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinur Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster, Güngör Bayrak.

Annemizi Saklarken dizisinin konusu

Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar.

Bu sürede Dündar’ın (Kutsi) ilgisini çeken Handan'ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar'ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Annemizi Saklarken 5. Bölümde Ne Olmuştu?

Handan’ın elinde evlilik cüzdanı var artık. Bu cüzdan Dündar’ı ilelebet ona bağlayacak, hayatını kurtaracak. Ama hangi bedeller uğruna? Derya, Handan’ın yeni kocasına onlardan bahsetmediğini öğrendiğinde imkansız bir ikilemin içinde kalır. Bora artık her şeyi bilen ve her an hayatlarını mahvedebilecek bir bombadan farksızdır. Derya, Bora’yla annesi arasında sıkışıp kalmıştır. Zengin koca uğruna evlatlarından bile kaçan bir kadına kim saygı duyar ki? “O kadın” diye hitap edilen Handan’ın Demir ailesi içinde huzur bulması mümkün mü? Dündar’ın çocukları, rahmetli annelerinin yatağında Handan’ı bulunca kıyamet kopar. Selin’in tepkisi hem kendisi hem çevresindekiler için tehlikeli boyutlara ulaşır. Benan, küçük Pelin’i bu evliliği yıkmak için acımasızca kullanmaya başlar. Handan, herkesin ona düşman olduğu bir evde yapayalnızdır artık. Ve hızla bir tuzağın içine doğru çekilmektedir. 

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Full İzle

Star TV'de 12 Ocak 2022 yayınlanan Annemizi Saklarken dizisinin 6. bölümünü full tek parça izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Full İzle Annemizi Saklarken 6. Bölüm Tek Parça İzle star tv Annemizi Saklarken son bölüm izle dizi izle Annemizi Saklarken dizisi dizi haberleri Star TV dizileri 12 ocak Annemizi Saklarken tek parça full izle Annemizi Saklarken yeni bölüm izle