Haber Global WhatsApp kanalı açıldı

WhatsApp
Haber Global WhatsApp kanalı açıldı
Fotoğraf: DepoPhotos

Meta'nın anlık mesajlaşma platformu WhatsApp üzerinde Kanal isimli hizmetini kullanıma açtı. Haber Global de WhatsApp Kanalını açtı. Haber Global'i takip ederek son dakika haberlere anında erişebilirsiniz. Nasılı haberimizde...

WhatsApp Kanallar, Türkiye’de de hizmet vermeye başladı… İnsanları, kurumları, spor kulüplerini, sanatçıları takip edebileceğiniz bu platformda Haber Global de hesap açtı.

Kişisel mesajlaşmaların aksine, WhatsApp kanallarda, kullanıcılar gönderilen mesaj ve linklere cevap yazamıyor fakat emoji kullanarak tepki gösterebiliyor ve en çok etkileşim alan paylaşımları görebiliyor.

Eğer bu yazıyı mobil web tarayıcıdan ya da uygulamadan okuyorsanız bu linke tıklayarak abone olabilirsiniz.

Eğer WhatsApp hesabınızda Kanallar’ı göremiyorsanız, uygulamanızı güncelleyin.

Haber Global'in web sitesinin kanalına katıldıktan sonra bildirimleri almak için ekranın üzerindeki çan işaretini tıklayın. Bunu istediğiniz zaman kapatabilirsiniz.

Kanal üzerinden son dakika haberler, fotoğraflar, videolar ve anketler paylaşılacak.

Kanallar, “Güncellemeler” ekranının altında yer alırken, iPhone’larda bu bölüm Sohbetler, Topluluklar, Aramalar, Ayarlar kısmının yer aldığı en altta bulunuyor. Android telefonlarda ise ekranın üzerinde görülüyor.

TELEFON NUMARANIZ GÖRÜNMEYECEK

Haber Global kanalını takip ederseniz, hesabın yöneticisinin iletişim bilgilerine erişemeyeceğiniz gibi güvenlik gerekçeleriyle sizin iletişim bilgileriniz de kimseyle paylaşılmayacak.

WhatsApp Kanal’daki mesajlar 30 gün saklı tutulduktan sonra silinecek.

Kaynak: Haber Global TV

Whatsapp Haber Global sosyal medya