Yüz Yüze

Buket Aydın ile "Yüz Yüze", Haber Global’de her salı saat 20.00’de ekrana geliyor.

Aydın, yüz yüze en sıcak soruları sorup, yüzde yüz doğruları arıyor. En çarpıcı açıklamalar, en derin itiraflar ve hiç duyulmamış sırlar Yüz Yüze’de konuşuluyor.

Siyasetten spora, bilimden sanata Türkiye’nin konuştuğu değerli isimler ağırlanıyor, en sıcak, en çok konuşulan konular Haber Global’de masaya yatırılıyor.

Buket Aydın Yüz Yüze programında, Galatasaray Başkanı Burak Elmas'tan İlahiyatçı Prof. Dr. Mehmet Okuyan'a, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda gibi hem çok izlenen hem de çok tartışılan dizilere imza atan Gülseren Budayıcıoğlu'ndan Prof. Dr. Canan Karatay'a,  eski milli futbolcu Tanju Çolak'tan çektiği makyaj videolarıyla ün kazanan fenomen Danla Bilic'e kadar pek çok ismi konuk edip samimi itiraflarını ekrana taşıdı.  

Programın kaçırdığınız bölümlerini ve özel bölüm videolarını youtube.com/haberglobal sayfasından izleyebilirsiniz.

Buket Aydın hakkında

1985, Bursa doğumludur. 2006 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden burslu olarak mezun olan Buket Aydın, 2009 yılında Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde yüksek lisansını tamamladı.

Aydın; eğitim hayatı sonrasında 1 yıl boyunca Kuşdili Spikerlik ve Sunuculuk Kursu'ndan eğitim aldı. İş hayatına 2004 yılında özel bir radyo kanalında haber spikerliği ile başladı. Daha sonra Kanal Türk kanalına geçerek spor bülteni ve hafta sonu ana haber bülten sunuculuğu yaptı.

2009 yılında TRT Türk kanalına geçiş yapan Aydın, 1,5 yıl boyunca program sunuculuğu yaptı. 2011 yılında yeniden yapılanma sürecindeki NTV'ye transfer olarak önce hafta içi Gece Bülteni sundu, sonrasında da Ana Haber kuşağı sunuculuğu yaptı.

2018 yılında Demirören Medya Grubuna katılarak; Cnn Türk ekranlarında her hafta farklı bir konuğa yer verdiği “40” programını sundu. Kanal D Haber Başkanı olarak görevini yürüten Aydın, aynı zamanda Kanal D Ana Haber bülten sunuculuğu ve Milliyet Pazar’da hafta sonu röportajları ile çalışmalarına Mayıs 2020’ye kadar devam etti.

Buket Aydın, 11 Ocak 2021 itibariyle, Haber Global ailesine katılarak habercilik mesleğine kaldığı yerden devam ediyor. Aydın, Haber Global'de "Buket Aydın ile Koltuk" ve “Tarafını Seç” programlarını sundu.

Mart 2022 itibariyle Haber Global ekranlarında "Buket Aydın ile Yüz Yüze" programını sunmaktadır.

Aydın, Bouquet’s markalı zeytinyağı üretimine, iki kadın girişimciyle birlikte 2021 yılının Kasım ayında, başladı.