14 Eylül 2020-Jüpiter Retro'dan çıkıyor! Kariyer alanında önemli gelişmeler yaşanacak

14 Eylül'den itibaren Jüpiter Oğlak burcundaki retro sürecinden çıkarak, ileri harekete geçiyor. Jüpiter'in retro hareketinin astrolojik etkilerini Astrolog Zeynep Özyörük anlattı.

14.09.2020    10:44

15 Mayıs'ta retro harekete geçen Jüpiter, kariyer ve iş konusunda büyüme planlarını yavaşlatmış, bu alandaki felsefe ve inançlarımızı bize sorgulatmıştı.

14 Eylül sonrası iş ve kariyer alanındaki yeni felsefemizi uygulamak için gerekli fırsatlar oluşacak, karantina öncesi planları yeni bir anlayışla uygulamaya koyabileceğiz. Önümüzdeki 3 ay bu açıdan önemli.

15 Mayıs'tan bu yana aldığımız dersler bizi tuzaklara karşı koruyor. Fırsatları da daha iyi tanıyabiliyoruz. Çünkü artık, kariyer ve mesleki alanda stratejik anlamda nasıl ilerlememiz gerektiğini biliyoruz. Özellikle işin içine farklı öğretileri ve felsefeleri katarak, inancımızı yükselterek önümüze bakmak bu dönemden sonra bize yeni kapıları açabilir.

Bu retro sürecinde yaşanılan iki önemli konu, önümüzdeki günlerde tekrar gündemimizi meşgul edecek. 

İlk konu, Jüpiter-Neptün arasındaki olumlu açı. İlk etkiyi, 20 Şubat, ikinci etkiyi ise 27 Temmuz tarihinde yaşamıştık. Üçüncü etki, 12 Ekim'de yaşanacak. Bu tarihler civarında yaşanılan konular, sizin 27 Temmuz sonrasında nasıl bir stratejiye karar verdiğinize bağlı. Eğer emek harcayıp, dersinizi iyi çalıştıysanız, ödülünüzü 12 Ekim civarında alabilirsiniz. Burada izlemeniz gereken motto inancınızı kaybetmemek olmalı.

İkinci gökyüzü olayı ise Jüpiter - Plüton kavuşumu. Kariyer alanında değiştirici ve dönüştürücü etkiyi sağlayan asıl bu oluşum. 

Plüton’un güç ve hakimiyet kurmak konusunda manipülasyonu kullanma arzusu, bazen gaddarlık ve despotluğu araç olarak kullanmaya neden olabilir. Bu da derinlerde korku ve kaygıyı artırabilir.

İlk etki, 5 Nisan, ikinci etki 30 Haziran'da yaşandı. Üçüncü etki 12 Kasım'da yaşanacak. Hemen sonrasında Mars'ın Koç burcunda ileri gittiğini hatırlamakta fayda var. Güzel sonuçlar ve değişimler bu tarihten sonra hayatımız üzerindeki kontrol gücümüzü hissettirebilir.

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 14.09.2020 - 10:45
Sıradaki Haber Yükleniyor