Yasak Elma 143. Bölüm Full izle! FOX Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma yeni bölüm tek parça izle

Yasak Elma FOX tv
Yasak Elma 143. Bölüm Full izle! FOX Yasak Elma son bölüm izle! Yasak Elma yeni bölüm tek parça izle

Fox'taki Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 143. bölümü yayınlandı. İşte 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma dizisinin son bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. Yasak Elma yeni Bölüm İzle.

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 143. bölümü 23 Mayıs 2022 Pazartesi tarihinde Fox ekranlarında yayınlandı.

YASAK ELMA'NIN KONUSU

Ender’in ve Yıldız’ın ortadan kaybolmasıyla meydan tamamen Şahika’ya kalmıştır. Şahika gelecekle ilgili planlarını ilmek ilmek dokurken, Halit’i ve çocuklarını avucunun içine almış, Halit’le evlilik hazırlıkları içindedir.

Yıldız hamiledir ve bebeğine bir zarar gelmemesi için hamilelik dönemini herkesten uzakta bir köyde geçirmektedir. Bebeğini sağlıkla dünyaya getirmek ve bütün kötülüklerden uzak durmak tek amacıdır. Yıldız’ın aldığı radikal karar, bir gece kapısının çalmasıyla değişir.

Ender geçirdiği kaza sonrası uzun süre felç kalmış, zamanını azimle iyileşmeye ve ona zarar veren düşmanından intikam almaya adamıştır. Karşısındaki düşmanın gücüyle tek başına baş edemeyeceğini anladığından, kendine gelir gelmez Yıldız’ın yanına gider.

Ender başına gelenleri Yıldız’a anlatır ve bir zamanların en büyük iki düşmanı, Şahika ve arkasındaki güce karşı iş birliği kararı verirler.

YASAK ELMA 142. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 142. yeni bölümünde Kumru ve Ekin'in evlenmesinin etkileri sürerken, Doğan belirli şartlar altında bu evliliği kabul edeceğini söyler. Yıldız, Kumru'dan kurtulacağı için seviniyordur.

Yasak Elma son bölümde Ekin, Doğan'a kendisini kurtaranın Çağatay olduğunu söyler. Doğan'ın sinirden gözü dönmüştür. Ekin ve Çağatay'ın ise Doğan için başka planları vardır.

Ekin, Doğan'ın gerçek yüzünü düğünde ortaya çıkarmaya kararlıdır.

YASAK ELMA 141. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yasak Elma dizisinin ekrana gelen son bölümünde Ekin'in gelmesi Doğan üstünde şok etkisi yaratırken, Ekin'i kimin kurtardığı büyük bir şaibedir. Doğan, Ekin'i kurtaranın kim olduğunu öğrenmek için harekete geçer.

Yasak Elma 141. bölümde Ekin, Çağatay'a "Beni Çetin'i kurtardığını söyleme ona" der. Doğan aradığı adamı bulunca ne yapacak? Doğan ona ihanet eden kişiyi affetmezken Çağatay, Doğan'ın gerçek yüzünü Yıldız'a göstermek ister.

Çağatay, Yıldız'a Doğan'ın bir katil olduğunu söyler. Yıldız Çağatay'a inanacak mı?

YASAK ELMA 140. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Doğan, Ekin’den kurtulurken, Kumru’ya Ekin’in onu terk ettiğini söyler. Handan, Kumru’nun moral bozukluğunu fırsat bilip eve girip çıkmaya başlar ve ilk hedefinde Yıldız’la Asuman vardır.

YASAK ELMA 139. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Yıldız Asuman'a ait borçları Doğan'a fark ettirmeden kapatma derdine düşer. Handan'ın istediği şey olur ve Ekin ile Doğan arasında düello yaşanır. Ender Çelebi, Doğan’ın maskeni düşürüp gerçek yüzünü herkese göstermek ister.

Ekin, Handan nedeniyle Doğan’a karşı fazlaca dolmuş durumdadır. Handan'ın yüzünden Ekin ve Doğan arasında kavga çıkar.

Yasak Elma 143. Bölüm Full İzle

Yasak Elma dizisinin 23 Mayıs Pazartesi günü yayınlanan 143. bölümünü (Son Bölüm) tek parça olarak izleyebileceğiniz link. 

YASAK ELMA 143. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Yasak Elma son bölüm tek parça izle Yasak Elma dizisi dizi izle dizi haberleri dizi fox dizileri fox yasak elma izle fox izle yasak elma 143. bölüm tek parça full izle yasak elma yeni bölüm izle Eda Ece  Yasak Elma 143. Bölüm full izle yasak elma 23 mayıs