Üç Kuruş 27. Bölüm Full İzle! Show TV Üç Kuruş yeni bölüm izle! Üç Kuruş son bölüm tek parça izle

Üç Kuruş Show TV
Üç Kuruş 27. Bölüm Full İzle! Show TV Üç Kuruş yeni bölüm izle! Üç Kuruş son bölüm tek parça izle

Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'un 27. bölümü 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü yayınlandı. Üç Kuruş dizisinin 27. bölümün tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Üç Kuruş yeni bölüm İzle.

Üç Kuruş dizisinin 27. Bölümü 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü Show TV ekranlarında yayınlandı.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN KONUSU

Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN KADROSU

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad’in imzası bulunan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki ‘Üç Kuruş’un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Ütebay, Damla Makar, Melissa Yıldırımer, Aytaç Uşun, Süreyya Kilimci, Cenk Kangöz, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan Üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer Çobanoğlu ve Ömer Civan Şit gibi genç kuşağın öne çıkan oyuncuları ile usta isimler buluşuyor.

ÜÇ KURUŞ 26. BÖLÜMDE NE OLDU?

Efe ve Çetin son anda Kılıç ve Baybars’ı ellerinden kaçırmış olmalarına rağmen Kartal’ı kendine getirmeleri gerektiğinin farkındadır. Fakat intikam peşinde tek başına ölümüne yürüyen Kartal’ın hep bir adım gerisindelerdir. Kılıç ve Baybars arasında Bahar’ın ölümü nedeniyle yaşanan gerginlikten sonra Baybars kaçma planına yalnız devam etmek zorunda kalır. Kartal, Baybars’ı köşeye sıkıştırdığını düşündüğü anda yeniden bir seçim yapmak zorunda kalır.

ÜÇ KURUŞ 25. BÖLÜMDE NE OLDU?

Üç Kuruş 25. Bölüm Fragmanı yayında. Kartal ile Bahar’ın duygu dolu anlarının ekrana geldiği tanıtımda Baybars’ın “Eğer ben yerin dibine gireceksem o Kartal denen çocuk da girecek!” sözleri dikkat çekiyor. Şahin ve Çetin kavga ederken Çetin’in Şahin’den ne istediği merak konusu oluyor. Tutuklanan Adnan’ın ise Efe’ye “Bedelini ödemeye hazır ol!” demesi gerilimi artırıyor. Bahar’ı kaçıran ve Baybars’tan Kartal’ın kalbini getirmesi için emir alan Kılıç’ın yapacakları heyecanla beklenirken “Kartal Bahar’ı kurtarabilecek mi?” sorusunun yanıtı bekleniyor.

ÜÇ KURUŞ 24. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kartal, Çetin'in yarımları sayesinde Konyalı'yı kurtarır. Çıngıraklı’nın koruyucusu Kartal, Çetin'i Baybars'ın yanında bırakmamak konusunda oldukça kararlıdır.

Bahar daha önce de böyle bir savaşın başladığını anlayınca kaçmak yerine Kartal'ın yanında savaşma kararı alır.

İlk başta Ateş'in hayatını koruma altına güvenceye alan Bahar, yaptığı akıllıca bir planla Kartal'a yardım etmek için kolları sıvar.

Kartal ve Efe bütün aileyi bir arada tutmak için ellerinden geleni yaparken hiç beklemedikleri bir olayla karşı karşıya kalırlar.

ÜÇ KURUŞ 23. BÖLÜMDE NE OLDU?

Bütün aile Neriman’ın kaybıyla büyük bir sarsıntı yaşar.

Baybars, Neriman’ı öldüren Kılıç’a sevdiği kadının tek hatırası olan Çetin’i geri getirme görevi verir. Kılıç, Çetin’i ararken Efe’yle karşılaşır ve ikili arasında ölümüne bir düello başlar. Kartal bu süreçte ailesini korumaya çalışırken Kılıç, Kartal’ın hesap etmediği bir adım atacaktır.

ÜÇ KURUŞ 22. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kartal’ın son hamlesinden sonra Kılıç’ın kendi yöntemleriyle alacağı intikam planının her an gerçekleşebileceğini fark eden Şahin kendi yerini sağlamlaştırmaya çalışmaktadır. Düğünde Kılıç’ın darbesiyle dağılan Kartal, Şahin’le yüzleşir. Aralarındaki sert kavgada Şahin, Kılıç’ın ailesine düşündüğünden çok daha büyük bir zarar verdiğini öğrenir.

ÜÇ KURUŞ 21. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Kılıç’ın vahşeti Şahin’in gözünü korkutur. Şahin, Kılıç’ı saf dışı bırakmak için Neriman’la bir plan yapar. Kartal ve Efe düğün hazırlıklarıyla meşgulken Şahin’in oyunu Kartal ve Çetin’i karşı karşıya getirir. Kılıç’ın döndüğünü anlayan Çetin abisinin karşısına çıkar. İkili arasında yaşanan sert yüzleşme sonucunda Çetin, Kılıç’tan kurtulmak için Kartal ve Efe’ye hiç beklemedikleri bir teklifte bulunur.

Üç Kuruş 27. Bölüm Full İzle

Show TV'de 23 Mayıs günü yayınlanan Üç Kuruş dizisinin 27. bölümünü (Son Bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

ÜÇ KURUŞ 27. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

üç kuruş son bölüm izle Üç Kuruş 27. Bölüm Full İzle Üç Kuruş 27. Bölüm Tek Parça Full İzle Üç Kuruş dizisi show tv dizileri üç kuruş yeni bölüm izle dizi haberleri show tv üç kuruş izle üç kuruş 23 mayıs show tv izle