Üç Kız Kardeş 8. Bölüm Full İzle ! Kanal D Üç Kız Kardeş Yeni Bölüm İzle ! Üç Kız Kardeş son bölüm izle

Üç Kız Kardeş
Üç Kız Kardeş 8. Bölüm Full İzle ! Kanal D Üç Kız Kardeş Yeni Bölüm İzle ! Üç Kız Kardeş son bölüm izle

Üç Kız Kardeş dizisinin 8. bölümü Kanal D ekranlarında 12 Nisan 2022 Salı günü yayınlandı. Dizi yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Üç Kız Kardeş dizisinin yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Üç Kız Kardeş son bölüm Full İzle.

Kanal D'nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş'in 8. bölümü Kanal D'de 12 Nisan günü yayınlandı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 8. BÖLÜM KONUSU

Türkan, Somer'in en zor anlarında yanında olarak kararlılığını kanıtlar. Somer, Türkan'a haksızlık yaptığını düşünür ve Türkan'a duygularını anlatır. 

ÜÇ KIZ KARDEŞ 7. BÖLÜM KONUSU

Üç Kız Kardeş 5 Nisan Salı akşamı yayınlanan 7. bölümde Somer'in Mine'den uzaklaşması Türkan'a daha da yakın olmasını sağlıyor. 5 Nisan Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 7. bölümünde neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Somer, Türkan'dan etkilenmeye başlıyor!

Somer’in bir anlık duygu patlamasıyla sorduğu soru Türkan’ı şüpheye düşürür. Kocasının bir ilişkisi olduğu ve bu ilişkiden de bir bebek beklediğini düşünen Türkan, bu işin peşine düşecektir. Somer’e ulaşamadıkça çılgına dönen Mine, soluğu Rüçhan’ın evinde alır. Onun bu ziyareti bambaşka olaylara gebedir. Mine'yi evden apar topar uzaklaştıran kişi ise Özer olur. Rüçhan, Türkan'ın Mine'yle karşılaşmaması için genç kızı yine öfkeyle azarlar. Diğer taraftan Mine gözyaşları içinde yaşadıklarını Türkan'a anlatır. O sırada Mine'nin yanına gelen Nihat, Türkan'ın gerçeği öğrenmesine engel olur. Somer ise telaşla Türkan'a ulaşmaya çalışır. 

Somer, Mine'yi terk ettikten sonra Türkan'la daha da yakınlaşır. Ancak Mine, Somer'in peşini bırakmaz ve sürekli arar. Mine'yi sevmediğini söyleyen Somer, sadece bebeği için onunla görüşeceğini söyleyince Mine, kıyameti koparır. Mine ve Somer arasında büyük gerginlik yaşanır. Somer, ailesiyle katıldığı davette Mine'yi ve Nihat'ı görünce şoke olur. Türkan ve Somer'i el ele gören Mine, bu duruma daha fazla dayanamaz. Somer'le konuşmayı başarır ancak tartışma alevlenir. Mine, Somer'in sözlerinin ardından kalabalığın ortasında bayılır ve eski eşi Nihat, Mine'yi apar topar hastaneye kaldırır. Somer'in hastane odasına girdiğinde Nihat'ın Mine'ye söylediği sözler, şoke etkisi yaratır. 

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİNİN KONUSU

İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan, "Üç Kız Kardeş" dizisinde, birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesi anlatılacak. Üç kız kardeş, anne ve babalarıyla mutlu bir hayat sürerken Türkan’ın yaptığı evlilikle birlikte kara bulutlar ailenin üstünde gezinmeye başlayacak, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

ÜÇ KIZ KARDEŞ DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Mert Özcan, Ece Baliç yer alıyor.

Reha Özcan/Sadık

Sadık karısına, kızlarına daha doğrusu köklerine, sevdalı bir Postane Müdürü’dür.

İclal Aydın/Nesrin

Nesrin, Sadık’ın aksine doğduğu topraklara kök salmak değil, o topraklardan kopmak için elinden geleni yapan bir kadındır. Kızları ve Sadık sebebiyle topraklarına dönmek zorunda kalsa da hiçbir zaman gerçek anlamda mutlu olamayacaktır.

Berker Güven/Somer

Ayvalık’ın en varlıklı ailesinin Rüçhan ve Özer’in oğullarıdır. Yurtdışında okuduğu sırada Mine ile tanışmış, ailesinin tüm engellemelerine rağmen onu bırakmamıştır.

Özgü Kaya/Türkan

En büyük kız Türkan, hayatı dışardan masal alemi gibi görünse de kapalı kapıların arkasında mutsuzdur.

Almila Ada/Dönüş

Ortanca kız Dönüş, babası Sadık Bey’e huyu suyu en çok benzeyendir. Edebiyat okumak istemiş ama geçirdiği rahatsızlıklar ve maddi sıkıntılar buna imkan vermemiştir.

Melisa Berberoğlu/Derya

Ailenin en küçük kızı Derya, başına buyruk ve açık sözlüdür. Derya, mimar olmak niyetindedir.

ÜÇ KIZ KARDEŞ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kitaptan ekranlara uyarlanan Üç Kız Kardeş dizinin çekimleri Ayvalık'ta gerçekleştiriliyor.

Kanal D'de 7 Nisan Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinin 7. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 8. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Üç Kız Kardeş 8. Bölüm Full İzle Kanal D Üç Kız Kardeş 8. Bölüm İzle Üç Kız Kardeş yeni bölüm izle Üç Kız Kardeş son bölüm izle kanal d dizileri dizi haberleri dizi izle kanal d izle üç kız kardeş 12 nisan