Survivor ödül oyununu kim kazandı? 12 Mayıs Survivor son bölümde neler yaşandı?

Survivor All Star
Survivor ödül oyununu kim kazandı? 12 Mayıs Survivor son bölümde neler yaşandı?

Survivor ödül oyunu ile ekranlara geliyor. Hali hazırda yarışmacı sayıları azalmışken bir de Merve Aydın ve Parviz Abdullayev'in talihsiz sakatlıkları sonrası geçtiğimiz hafta eleme yapılmamasına karar verilmişti. İşte 12 Mayıs Survivor ödül oyununu kazanan takım ve son bölümde yaşananlar...

Survivor'da bu akşam heyecan ödül oyunu ile devam ediyor. Finale adım adım yaklaşırken her oyun ayrı bir önem arz ediyor. Bu akşam ilk defa kadınlar ve erkekler bir parkur oyununda beraber oynayabilecek. İlk seçimi yapan Nagihan'ın Adem'i seçmesi büyük heyecan yaratıyor. Peki, Survivor ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? İşte 12 Mayıs Survivor son bölümde yaşananlar...

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da kıyasıya mücadelelere sahne olan oyunlardan bir yenisi bu akşam oynanacak. Survivor'da ödül oyununun kazananı henüz belli olmadı. Oynanacak oyunların ardından kazanan takım haberimizde yer alacak.

survivor

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Survivor'da geçen haftalarda yaşanan konseyler sonucu ilk eleme adayı Evrim Keklik, ikinci eleme adayı Nisa Bölükbaşı ve üçüncü eleme adayı da Berkan Karabulut oldu.

SURVİVOR KİM ELENDİ?

Survivor'da bu hafta kimin eleneceği henüz belli olmadı. 5 Mayıs akşamı yaşanan konseyin ardından Acun Ilıcalı önemli açıklamalarda bulundu. Merve ve Parviz'in sakatlıkları sebebiyle diskalifiye edilmesinin ardından geçtiğimiz eleme konseyi gerçekleşmedi.

Geçen hafta 3 dokunulmazlık oynanmıştı, bu hafta da 3 dokunulmazlık oyunu oynanacak ve ardından toplamda 6 eleme adayının ardından bir isim yarışmaya veda edecek.

Eleme konseyinin ise 10 Mayıs Salı akşamı yapılması bekleniyor.

Kaynak: Haber Global

Survivor ödül oyununu kim kazandı 12 Mayıs Survivor neler yaşandı 12 Mayıs Survivor son bölümde neler yaşandı