Survivor All Star 114. Bölüm izle ! 25 Mayıs Çarşamba Survivor canlı izle! TV8 canlı yayın izle!

Survivor All Star TV8
Survivor All Star 114. Bölüm izle ! 25 Mayıs Çarşamba Survivor canlı izle! TV8 canlı yayın izle!

Survivor Türkiye All Star 2022 yeni sezonun 114. bölümüyle TV8'de yayınlandı. Survivor Türkiye'nin 114. bölümünde ne oldu? Survivor Türkiye All-Star 114. Bölüm tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı her akşam da büyük bir beğeni toplayan Survivor yarışma programı 114. bölümü yayınlandı. TV8 Survivor 114. bölüm izleyemeyenler Survivor son bölüm izle! TV8 Survivor 114. bölüm izle! Survivor son bölüm full HD izle! araştırmaları yapmaya başlamış durumda. Survivor yeni bölümde neler olacak haberimizde...

SURVİVOR ALL STAR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Survivor All Star yeni bölümüyle 25 Mayıs Çarşamba saat 21.30'da TV8 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Survivor Türkiye All-Star 114. Bölüm tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde.

SURVİVOR 114. YENİ BÖLÜM YAYINLANDI MI?

Survivor All Star 2022 sezonunun 114. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenleri her sezon ekrana kilitleyen Survivor 2022'nin bu yıl ki yarışmacı kadrosu nefesleri kesiyor. Survivor All Star 2022 sezonu 114. bölümü 25 Mayıs Çarşamba 21.30'de ekranlara gelecek.

Survivor All Star 114. Bölüm izle

SURVİVOR SON BÖLÜM İZLE

Survivor son bölüm izlemek için SURVİVOR SON BÖLÜM İZLE 'ye tıklayınız.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Surivor'da bu akşam Mavi ve Kırmızı takım ödül oyununu kazanmak için ter döküyor. Survivor ödül oyununun kazananı belli oldu.

Kadınlar mücadelesini 8-4'lük skorla Gönüllüler takımı kazandı. Erkekler mücadelesini 8-5 Gönüllüler kazandı ve ödülün sahibi oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da her hafta salı akşamı bir veda yaşandı. Bu hafta adaya veda eden isim belli oldu. Survivor'da 24 Mayıs Salı yani bu akşam gerçekleştirilen eleme konseyinin ardından elenen yarışmacı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Elenen isim Sude oldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI

Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı Berkan, ikinci eleme adayı Ayşe olmuştu. Survivor'da üçüncü eleme adayı Hikmet olurken son eleme adayı ise dün yapılan oylama sonucunda Sude oldu.

Kaynak: Haber Global

Survivor All Star haberleri Survivor All Star 2022 Survivor All Star 114. bölüm izle Survivor All Star 114. bölüm canlı izle Survivor All Star yeni bölüm izle tv8 Survivor All Star canlı izle Survivor All Star youtube 25 mayıs Survivor All Star izle Survivor izle  tv8 canlı izle tv8 izle