Sevmek Zamanı dizisinin konusu nedir? Sevmek Zamanı nerede çekiliyor oyuncuları kimler?

Sevmek Zamanı atv
Sevmek Zamanı dizisinin konusu nedir? Sevmek Zamanı nerede çekiliyor oyuncuları kimler?

İlhan Şen ve Deniz Işın’ın başrolleri paylaştığı Sevmek Zamanı dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. İşte Sevmek Zamanı dizisinin konusu ve oyuncuları...

Süreç Film imzası ile birlikte atv ekranlarına gelecek olan Sevmek Zamanı dizisi ilk tanıtımının izleyici ile buluşmasından sonra dizi ile ilgili bilgiler araştırma konusu olmuş durumda. Şen ve Deniz Işın'ın başrolleri paylaştığı yeni dizide yer alan diğer isimler de merak konusu oldu. Sevmek Zamanı'nda, ekranların yeni çifti İlhan Şen ve Deniz Işın'ın yanı sıra Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban ve Ömer Aydın üstlenirken senaryosunu ise Nalan Merter Savaş yazıyor.

sevmek zmanı

SEVMEK ZAMANI KONUSU NE?

Süreç Film imzalı yeni dizi Sevmek Zamanı konusu da çok konuşulacak bir aşk hikayesini odağına alıyor. Sevmek Zamanı, bir günde hayatları değişen Firuze ve Kaan'ın öyküsünü konu alıyor. Firuze ve Kaan, birbirlerinin hayatını dramatik bir biçimde farklılaştırıyor.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

FİRUZE (DENİZ IŞIN)

Feryat’ın kardeşi, Ömer’in ablası, Mehmet’in arkadaşı; Muhsin’in evlatlığıdır Firuze. Çalışkan, başarılı ve olanca masumiyetiyle iyi niyetlidir. Tek eksiği ve hayatta en çok merak ettiği şey ise aşık olmaktır. Martıların kanat çırpışında bulur aşkını, bir vapur yolculuğunda...

FİRUZE (DENİZ IŞIN)

KAĞAN (İLHAN ŞEN)

Bu aşk hikayesinin mutsuzluğuna baş kaldıran kahramanıdır Kağan. Susuz kalmış birinin kana kana su içmesi nasılsa Firuze’nin gözlerindeki gökyüzünün peşine düşmesi aynı şeydir. Firuze ile hayatına giren aşk, onu daha güçlü bir adam yapar.

KAĞAN (İLHAN ŞEN)

FERYAT (TOPRAK CAN ADIGÜZEL)

Bazıları kahraman doğar, nerede ve nasıl dünyaya geldiklerinden bağımsız... Bazılarının sevmek için nedene ihtiyacı yoktur. Bazıları elini taşın altına koymaktan alamaz kendini. Feryat, bir devlet okulunda edebiyat öğretmenidir. Firuze ve Ömer’in ağabeyidir.

LEYLA (SERENAY AKTAŞ)

Genç ve güçlü bir iş insanı ancak derinde onu çok mutsuz eden bir kaybetme korkusuyla yaşıyor. Kendi âşkını yüceltirken; onu sevmeyen bir adamın esaretinin gardiyanı olduğunun farkında değil. Leyla sahip olmayı bilen ama vazgeçmeyi bilmeyenlerden…

TANER (ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK)

Bu âşk hikayesi imkânsız hale getiren kişi Taner. Sahip oldukça sahip olamadıklarını fark eden, göz alıcı ve eğlenceli biridir.

çağdaş taner

SEVMEK ZAMANI DİZİSİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sevmek Zamanı dizisi 20 Haziran Pazartesi saat 20.00'de atv ekranlarında ilk bölümüyle izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: Haber Global

Sevmek Zamanı dizisinin konusu nedir Sevmek Zamanı nerede çekiliyor Sevmek Zamanı oyuncuları sevmek zamanı yayın saati