Sevmek Zamanı 3. Bölüm İzle Full ATV Sevmek Zamanı üçüncü bölüm tek parça izle

Sevmek Zamanı atv Dizi Haberleri
Sevmek Zamanı 3. Bölüm İzle Full ATV Sevmek Zamanı üçüncü bölüm tek parça izle

Sevmek Zamanı dizisinin üçüncü bölümü 4 Temmuz 2022 Pazartesi günü ATV'de yayınlandı. Sevmek Zamanı'nın 3. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Sevmek Zamanı üçüncü Bölüm izle.

ATV'nin yeni dizisi Sevmek Zamanı'nın 3. bölümü 4 temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen yeni dizi Sevmek Zamanı'nın üçüncü bölümücanlı izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz...

Süreç Film imzası ile birlikte atv ekranlarına gelecek olan Sevmek Zamanı dizisi ilk tanıtımının izleyici ile buluşmasından sonra dizi ile ilgili bilgiler araştırma konusu olmuş durumda. Şen ve Deniz Işın'ın başrolleri paylaştığı yeni dizide yer alan diğer isimler de merak konusu oldu. Sevmek Zamanı'nda, ekranların yeni çifti İlhan Şen ve Deniz Işın'ın yanı sıra Toprak Can Adıgüzel, Serenay Aktaş, Çağdaş Onur Öztürk, Nimet İyigün gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban ve Ömer Aydın üstlenirken senaryosunu ise Nalan Merter Savaş yazıyor.

SEVMEK ZAMANI 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kağan'ın evli olduğundan habersiz Firuze, her geçen gün aşka biraz daha teslim olur. Yaşadığı hayatta kendini mahkûm gibi hisseden Kağan için ise zaman iyice daralmaktadır. Ailesini korumaya çalışan Feryat'ın ilişkisi geri dönülmez bir yola girerken, geçmişin kâbusları da bir türlü peşini bırakmamaktadır. Bu sırada Firuze'ye âşık olan Mehmet, kendini ciddi bir kararın eşiğinde bulur.

Çiğdem'in hayatı iyice zorlaşmaya başlar ama Ömer onu yalnız bırakmaz. Kağan'ın hareketlerinden şüphelenmeye başlayan Leyla büyük bir savaş başlatmak üzere hazırlığa başlar.

SEVMEK ZAMANI 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Azimli ve başarılı üniversite öğrencisi Firuze'nin hayatı, vapurda gizemli bir adamla tanışınca birdenbire değişir. Firuze kendini dolu dizgin bir aşk hikayesinin kahramanı olarak bulurken, ailesinin geçmişi yıllar sonra yeniden karşısına dikilir.

Yaşadığı saf ve tutkulu aşk, onu üzen gerçeklerden kaçabildiği tek sığınağı olmuşken, Firuze aşık olduğu adamın büyük sırrından habersizdir. Bu sır gün ışığına çıktığında artık kimsenin hayatı eskisi gibi olmayacak, Firuze'nin sınavı asıl bundan sonra başlayacaktır.

SEVMEK ZAMANI KONUSU NE?

Süreç Film imzalı yeni dizi Sevmek Zamanı konusu da çok konuşulacak bir aşk hikayesini odağına alıyor. Sevmek Zamanı, bir günde hayatları değişen Firuze ve Kaan'ın öyküsünü konu alıyor. Firuze ve Kaan, birbirlerinin hayatını dramatik bir biçimde farklılaştırıyor.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

FİRUZE (DENİZ IŞIN)

Feryat’ın kardeşi, Ömer’in ablası, Mehmet’in arkadaşı; Muhsin’in evlatlığıdır Firuze. Çalışkan, başarılı ve olanca masumiyetiyle iyi niyetlidir. Tek eksiği ve hayatta en çok merak ettiği şey ise aşık olmaktır. Martıların kanat çırpışında bulur aşkını, bir vapur yolculuğunda...

KAĞAN (İLHAN ŞEN)

Bu aşk hikayesinin mutsuzluğuna baş kaldıran kahramanıdır Kağan. Susuz kalmış birinin kana kana su içmesi nasılsa Firuze’nin gözlerindeki gökyüzünün peşine düşmesi aynı şeydir. Firuze ile hayatına giren aşk, onu daha güçlü bir adam yapar.

FERYAT (TOPRAK CAN ADIGÜZEL)

Bazıları kahraman doğar, nerede ve nasıl dünyaya geldiklerinden bağımsız... Bazılarının sevmek için nedene ihtiyacı yoktur. Bazıları elini taşın altına koymaktan alamaz kendini. Feryat, bir devlet okulunda edebiyat öğretmenidir. Firuze ve Ömer’in ağabeyidir.

LEYLA (SERENAY AKTAŞ)

Genç ve güçlü bir iş insanı ancak derinde onu çok mutsuz eden bir kaybetme korkusuyla yaşıyor. Kendi âşkını yüceltirken; onu sevmeyen bir adamın esaretinin gardiyanı olduğunun farkında değil. Leyla sahip olmayı bilen ama vazgeçmeyi bilmeyenlerden…

TANER (ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK)

Bu âşk hikayesi imkânsız hale getiren kişi Taner. Sahip oldukça sahip olamadıklarını fark eden, göz alıcı ve eğlenceli biridir.

SEVMEK ZAMANI DİZİSİ HANGİ GÜN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Sevmek Zamanı dizisi 20 Haziran Pazartesi saat 20.00'de atv ekranlarında ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu.

Sevmek Zamanı 3. Bölüm İzle

Sevmek Zamanı dizisinin atv'de 4 Temmuz günü yayınlanan 3. bölümünü (üçüncü bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SEVMEK ZAMANI 3. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Sevmek Zamanı 3. Bölüm Full İzle ATV Sevmek Zamanı dizisi 3. bölüm Tek Parça Full izle atv izle Sevmek Zamanı üçüncü bölüm izle Sevmek Zamanı dizisi dizi izle dizi haberleri ATV dizileri atv Sevmek Zamanı yeni bölüm izle Sevmek Zamanı 4 temmuz Sevmek Zamanı izle youtube