Seversin 6. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Kanal D Seversin 6. bölüm izle ! Seversin son bölüm izle !

Seversin Kanal D Dizi Haberleri
Seversin 6. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Kanal D Seversin 6. bölüm izle ! Seversin son bölüm izle !

Seversin dizisinin 6. bölümü Kanal D ekranlarında 6 Temmuz 2022 günü yayınlandı. Dizinin altıncı bölümü internete yüklendi. Seversin dizisinin beşinci bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Seversin 6. Bölüm Full izle.

Kanal D ekranlarından Seversin dizisinin 6. bölümü yayınlandı. Dizinin altıncı bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Seversin ile ilgili merak edilenler ve Seversin'in altıncı bölümünü seyredebileceğiniz link...

Seversin dizisi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Merakla beklenen yeni dizi Seversin oyuncuları arasında Burak Yörük, Tolga karakterine, İlayda Alişan ise Asya karakterine hayat veriyor. İşte yeni dizi Seversin dizisi ile ilgili merak edilenler...

SEVERSİN DİZİSİ 5. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Asya ve Tolga kendilerini birden bir aşk oyununun içinde bulacak ancak; birbirlerinden çok da hazetmeyen ikilimiz için flört ediyor görünmek çok da kolay olmayacaktır. Bahri yaptıkları işe zarar vereceğini düşündüğü için bu oyunu üçünden başka kimsenin bilmesini istemez.

Yalan olsa bile bu ilişki Asya’nın evinde Kadir dahil herkes tarafından sevinçle karşılanır. Fakat Suzan ve Selin cephesi için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Selin bu durumu çok fazla ciddiye alır.

Suzan’ın da desteğiyle, Selin harekete geçer. Tolga’nın Selin’in bu hamlesine cevap vermesi çok uzun sürmez. Fakat Selin’in bu hamlesinin sonuçları hiç de beklediği gibi olmayacak, Asya ve Tolga’yı bambaşka bir yola sokacaktır.

SEVERSİN DİZİSİ 4. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Seversin 22 Haziran Çarşamba yayınlanan son bölümde Asya ve Tolga arasındaki buzlar erirken, beklenmeyen bir gelişme daha yaşanır!

Asya, Selçuk’un karısının açıklamaları ve Ferdi’nin kendisini kurtarmak için “Kadının söyledikleri doğrudur.” demesinden sonra çok zor durumda kalır. Asya’yı asıl hayal kırıklığına uğratan ise ailesinin kendisine değil, üzerine atılan iftiraya inanması olacaktır.

Tolga ise bu dönemde Asya’nın yanında durur ve Asya’nın haklı olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Fakat işi o kadar da kolay olmayacaktır. Tolga'nın, sadece Asya’nın değil, dizinin çekimlerinin rahat ilerleyebilmesi için Kadir’in de güvenini kazanması gerekmektedir.

SEVERSİN DİZİSİ 3. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Asya, Tolga ile çalışmayacağını Bahri'ye net bir şekilde bildirir. Tolga bu hatasının bedelini ağır öder çünkü Bahri onu projeden çıkartır. Bahri, Asya'ya duyurmadan Tolga'ya bir şans daha tanır, üç gün içinde Asya onu affederse Tolga yine diziye dönecektir.

Asya yeni girdiği bu dünyada ayakta kalmaya çalışırken bir de hakkında çıkan yalan haberle ilgili ailesini özellikle de abisini ikna etmek zorundadır. Asya için işin zor kısmı da budur. Fakat Kadir'in karşısında eski Asya yoktur.

Tolga, Nesrin ve Hakan dışında annesi Suzan ve Selin'in de yardımıyla dört koldan saldıracak, Asya'nın affetmesi için uğraşacaktır. Tolga, Demir Leydi Asya'yı ikna edebilecek mi?

 

SEVERSİN DİZİSİ KONUSU

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna'nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı'ya biraz kaba davranınca Asya Tolga'ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.

SEVERSİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, yaz ekranına damga vurmaya hazırlanan dizisi "Seversin" İstanbul'da çekiliyor. Dizinin ilk sahnelerinin ise Muğla'da çekildiği iddialar arasında yer alıyor.

Seversin, D Productions imzalı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın yazdığı, başrollerini Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın paylaştığı, 1 Haziran 2022 tarihinde Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak olan romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir.

SEVERSİN DİZİSİ KARAKTERLERİ

İlayda Alişan (Asya)

Burak Yörük (Tolga Tuna)

Nergis Kumbasar (Suzan)

Zeynep Kankonde (Şerife)

Ozan Dağgez (Ferdi)

Ceren Taşçı (Nesrin)

Ergül Miray Şahin

İlkin Tüfekçi

Yiğit Dikmen (Selçuk)

Hazal Benli (Selin)

Halil İbrahim Kurum (Muro)

Seversin 6. Bölüm izle

Seversin dizisinin Kanal D'de 6 Temmuz günü yayınlanan 6. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

SEVERSİN 6. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Seversin 6. Bölüm Full İzle Seversin Tek Parça izle Kanal D Seversin son bölüm izle kanal d dizileri dizi izle Seversin 6 Temmuz bedava dizi izle Seversin full izle Seversin yeni bölüm izle Seversin altıncı bölüm izle seversin dizisi altıncı bölümü izle seversin canlı izle