Seversin 5. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Kanal D Seversin 5. bölüm izle ! Seversin son bölüm izle !

Seversin Kanal D Dizi Haberleri
Seversin 5. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Kanal D Seversin 5. bölüm izle ! Seversin son bölüm izle !

Seversin dizisinin 5. bölümü Kanal D ekranlarında 29 Haziran 2022 günü yayınlandı. Dizinin beşinci bölümü internete yüklendi. Seversin dizisinin beşinci bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Seversin 5. Bölüm Full izle.

Kanal D ekranlarından Seversin dizisinin 5. bölümü yayınlandı. Dizinin beşinci bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Seversin ile ilgili merak edilenler ve Seversin'in beşinci bölümünü seyredebileceğiniz link...

Seversin dizisi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Merakla beklenen yeni dizi Seversin oyuncuları arasında Burak Yörük, Tolga karakterine, İlayda Alişan ise Asya karakterine hayat veriyor. İşte yeni dizi Seversin dizisi ile ilgili merak edilenler...

SEVERSİN DİZİSİ 4. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Seversin 22 Haziran Çarşamba yayınlanan son bölümde Asya ve Tolga arasındaki buzlar erirken, beklenmeyen bir gelişme daha yaşanır!

Asya, Selçuk’un karısının açıklamaları ve Ferdi’nin kendisini kurtarmak için “Kadının söyledikleri doğrudur.” demesinden sonra çok zor durumda kalır. Asya’yı asıl hayal kırıklığına uğratan ise ailesinin kendisine değil, üzerine atılan iftiraya inanması olacaktır.

Tolga ise bu dönemde Asya’nın yanında durur ve Asya’nın haklı olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Fakat işi o kadar da kolay olmayacaktır. Tolga'nın, sadece Asya’nın değil, dizinin çekimlerinin rahat ilerleyebilmesi için Kadir’in de güvenini kazanması gerekmektedir.

SEVERSİN DİZİSİ 3. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Asya, Tolga ile çalışmayacağını Bahri'ye net bir şekilde bildirir. Tolga bu hatasının bedelini ağır öder çünkü Bahri onu projeden çıkartır. Bahri, Asya'ya duyurmadan Tolga'ya bir şans daha tanır, üç gün içinde Asya onu affederse Tolga yine diziye dönecektir.

Asya yeni girdiği bu dünyada ayakta kalmaya çalışırken bir de hakkında çıkan yalan haberle ilgili ailesini özellikle de abisini ikna etmek zorundadır. Asya için işin zor kısmı da budur. Fakat Kadir'in karşısında eski Asya yoktur.

Tolga, Nesrin ve Hakan dışında annesi Suzan ve Selin'in de yardımıyla dört koldan saldıracak, Asya'nın affetmesi için uğraşacaktır. Tolga, Demir Leydi Asya'yı ikna edebilecek mi?

SEVERSİN DİZİSİ 2. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Asya, dizide oynama teklifini reddeder. Selin ve Suzan meseleye el koyup Nazlı'yı kendi taraflarına çekince Nazlı, Asya'yı dizide oynaması için ikna eder.

Şerife de kızlarının arkasında duracaktır. Kadir, Asya'nın bu kararına çok bozulsa da elinden bir şey gelmez.

Asya bütün pürüzleri atlatarak oyunculuğa başlar ama onu bekleyen asıl tehlike Tolga Tuna'dır. Tolga, Asya'nın başarılı olamayacağına inandığından onu bu işten bir an evvel uzaklaştırmak için elinden geleni yapar. Set ortamı Tolga'nın küçüklüğünden beri aşina olduğu bir şeyken Asya sudan çıkmış balık gibidir. Ama Tolga bunu fırsat bilip Asya'yı ezerek dizi setinin tek starı olmaya çalışırken, Asya'yı küçümsemesinin bedelini ağır ödeyecektir.

SEVERSİN DİZİSİ 1. BÖLÜMÜNDE NE OLDU?

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna'nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı'ya biraz kaba davranınca Asya Tolga'ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.

Bahri Tolga'dan vazgeçmek üzereyken imdada yine Nesrin yetişir ve kadın başrol oyuncusu için herkese açık bir seçme yapılmasını teklif eder. Asya'nın ablası Nazlı oyuncu seçmelerini duyunca katılmaya karar verir. Nazlı; hırslı, potansiyeli olan bir oyuncudur ancak bir dizi tesadüf sonucu Tolga'nın partneri olmak Asya'ya kısmet olacaktır. Asya bir anda kendini hiç de meraklısı olmadığı bir romantik komedi dizisinin başrolünde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya'yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

SEVERSİN DİZİSİ KONUSU

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna'nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı'ya biraz kaba davranınca Asya Tolga'ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.

SEVERSİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, yaz ekranına damga vurmaya hazırlanan dizisi "Seversin" İstanbul'da çekiliyor. Dizinin ilk sahnelerinin ise Muğla'da çekildiği iddialar arasında yer alıyor.

Seversin, D Productions imzalı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın yazdığı, başrollerini Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın paylaştığı, 1 Haziran 2022 tarihinde Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak olan romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir.

SEVERSİN DİZİSİ KARAKTERLERİ

İlayda Alişan (Asya)

Burak Yörük (Tolga Tuna)

Nergis Kumbasar (Suzan)

Zeynep Kankonde (Şerife)

Ozan Dağgez (Ferdi)

Ceren Taşçı (Nesrin)

Ergül Miray Şahin

İlkin Tüfekçi

Yiğit Dikmen (Selçuk)

Hazal Benli (Selin)

Halil İbrahim Kurum (Muro)

Seversin 5. Bölüm izle

Seversin dizisinin Kanal D'de 29 Haziran günü yayınlanan 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

SEVERSİN 5. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Seversin 5. Bölüm Full İzle Seversin Tek Parça izle Kanal D Seversin son bölüm izle kanal d dizileri dizi izle Seversin 29 Haziran bedava dizi izle Seversin full izle Seversin yeni bölüm izle Seversin beşinci bölüm izle seversin dizisi beşinci bölümü izle seversin canlı izle