Seversin 10. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Kanal D Seversin yeni bölüm izle ! Seversin son bölüm izle

Seversin Kanal D Dizi Haberleri
Seversin 10. Bölüm Tek Parça Full İzle ! Kanal D Seversin yeni bölüm izle ! Seversin son bölüm izle

Seversin dizisinin 10. bölümü Kanal D ekranlarında 3 Ağustos 2022 günü yayınlandı. Dizinin 10. bölümü internete yüklendi. Seversin dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Seversin 10. Bölüm Full izle.

Kanal D ekranlarından Seversin dizisinin 10. bölümü yayınlandı. Dizinin onuncu bölümünü izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte yeni dizi Seversin ile ilgili merak edilenler ve Seversin'in 10. bölümü izle linki...

Seversin dizisi oyuncuları ve konusu ile ilgili bilgiler araştırılıyor. Merakla beklenen yeni dizi Seversin oyuncuları arasında Burak Yörük, Tolga karakterine, İlayda Alişan ise Asya karakterine hayat veriyor. İşte yeni dizi Seversin dizisi ile ilgili merak edilenler...

SEVERSİN 9. BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya'ya büyük bir şirketten güzel bir reklam teklifi gelir. Tolga reklamdaki partner rolünün kendine geleceğini umarken Asya'nın partneri Onur Yekta olur. Onur Yekta, Tolga'nın eski oyuncu bir arkadaşıdır. Geçmişte yaşanmış bir olaydan dolayı Tolga ve Onur birbirlerine düşmandır.

Tolga Onur'dan şüphelenir. Çünkü Fransa'da yaşayan Onur televizyon ve reklam tekliflerini geri çevirmesiyle tanınmaktadır. Tolga Onur'un intikam için geldiğinden emindir ve Asya'yı uyarır.

Asya ise Tolga'yı çok dikkate almamakta, Tolga'nın Onur'un kariyerini ve sempatisini kıskandığını düşünmektedir. Tolga bir yandan Asya'yı korumak amacıyla bir yandan da Asya'yı kıskandığı için Onur'un maskesini düşürmeye çalışır.

Ancak her denemesinde kendisi zor duruma düşer. Reklam çekimleri finale giderken, Tolga Onur'un gerçek yüzünü gösterebilecek midir?

SEVERSİN 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya ve Tolga'ya gelen mesaj ikiliyi meraklandırsa da, çok üzerinde durmazlar. Tolga, Asya'yı eve bırakır ancak onları kötü bir sürpriz beklemektedir. Şerife, Kadir ve Handan'ın köye gitmelerini fırsat bilen meçhul hayran Asya'nın odasına tedirgin edici bir mesaj bırakmıştır.

Tolga Asya ve Nazlı'yı evlerinde bırakmak istemez ve kendi evine davet eder. Meçhul hayranın tedirgin edici mesajları sette de gelmeye devam eder. Bahri Asya için özel bir güvenlik personeli tutar.

Meçhul hayran Asya'ya korkutucu mesajlar yollamaya devam ederken kanal öpüşme sahnesinin yeni bölüme yetiştirilmesini ister. Asya henüz öpüşme sahnesi için hazır değildir ama daha büyük bir sorunu vardır. Meçhul hayran Asya ve Tolga'yı öpüşme sahnesini asla çekmemeleri konusunda uyarır.

Öpüşme sahnesi çekilirse meçhul hayran ikisine de zarar verecektir. Asya ve Tolga hem sahneyi çekebilmek hem de bu meçhul hayranı yakalamak için bir çıkış yolu bulmak zorundadırlar.

SEVERSİN 7. BÖLÜMDE NE OLDU?

Asya, Selçuk’un karısının açıklamaları ve Ferdi’nin kendisini kurtarmak için “Kadının söyledikleri doğrudur.” demesinden sonra çok zor durumda kalır. Asya’yı asıl hayal kırıklığına uğratan ise ailesinin kendisine değil, üzerine atılan iftiraya inanması olacaktır.

Tolga ise bu dönemde Asya’nın yanında durur ve Asya’nın haklı olduğunu kanıtlamak için elinden geleni yapar. Fakat işi o kadar da kolay olmayacaktır. Tolga'nın, sadece Asya’nın değil, dizinin çekimlerinin rahat ilerleyebilmesi için Kadir’in de güvenini kazanması gerekmektedir.

SEVERSİN DİZİSİ KONUSU

Asya, oyuncu olmak isteyen ablası Nazlı ile ünlü aktör Tolga Tuna'nın dizi çekimini izlemeye gider. Tolga Tuna kendisiyle selfie çektirmek isteyen Nazlı'ya biraz kaba davranınca Asya Tolga'ya haddini bildirir. Tolga dizisinin yayından kaldırılmasıyla maddi olarak uçuruma yuvarlanmanın eşiğindeyken menajeri Nesrin sayesinde ünlü yapımcı Bahri'nin yeni dizisinde rol alma şansı bulur. Ancak başrol için hiçbir kadın oyuncu Tolga ile çalışmak istememektedir.

SEVERSİN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği, yaz ekranına damga vurmaya hazırlanan dizisi "Seversin" İstanbul'da çekiliyor. Dizinin ilk sahnelerinin ise Muğla'da çekildiği iddialar arasında yer alıyor.

Seversin, D Productions imzalı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan'ın yazdığı, başrollerini Burak Yörük ve İlayda Alişan'ın paylaştığı, 1 Haziran 2022 tarihinde Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak olan romantik komedi türündeki Türk televizyon dizisidir.

SEVERSİN DİZİSİ KARAKTERLERİ

İlayda Alişan (Asya)

Burak Yörük (Tolga Tuna)

Nergis Kumbasar (Suzan)

Zeynep Kankonde (Şerife)

Ozan Dağgez (Ferdi)

Ceren Taşçı (Nesrin)

Ergül Miray Şahin

İlkin Tüfekçi

Yiğit Dikmen (Selçuk)

Hazal Benli (Selin)

Halil İbrahim Kurum (Muro)

Seversin 10. Bölüm Full izle

Seversin dizisinin Kanal D'de 3 Ağustos günü yayınlanan 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

SEVERSİN 10. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Seversin 10. Bölüm Full İzle Seversin Tek Parça izle Kanal D Seversin son bölüm izle kanal d dizileri dizi izle Seversin 3 Ağustos bedava dizi izle Seversin full izle Seversin yeni bölüm izle Seversin dokuzuncu bölüm izle seversin dizisi onuncu bölümü izle seversin canlı izle