Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm Full İzle ! TRT 1 Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm izle ! Seni Kalbime Sakladım son bölüm tek parça izle

Seni Kalbime Sakladım TRT Dizi Haberleri
Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm Full İzle ! TRT 1 Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm izle ! Seni Kalbime Sakladım son bölüm tek parça izle

Seni Kalbime Sakladım dizisinin 6. bölümü 4 Ağustos 2022 Perşembe günü TRT1'de yayınlandı. Seni Kalbime Sakladım'ın yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Seni Kalbime Sakladım altıncı bölüm izle.

TRT1'in yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım'ın 6. bölümü 4 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Seni Kalbime Sakladım'ın yeni bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... İşte Seni Kalbime Sakladım dizisinin konusu ve diziye yönelik tüm merak edilenler ile birlikte Seni Kalbime Sakladım 6. bölüm izle linki...

SENİ KALBİME SAKLADIM 5. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yusuf Abdullah’ın yaşadığı sağlık sorunu herkesi korkutur. Onun sağlığını düşünen Civanmert, gerçekleri söyleyip söylememekte kararsız kalır. Diğer taraftan oyunu öğrenen Mete, Zeynep’i yeniden kazanmak için daha da hırslanır. Civanmert, yeni bir işe başlar.

Ancak daha ilk günden başına olmadık işler gelir. Bu durum herkes tarafından duyulurken Zeynep’i de çok kızdırır. Zeynep olanların ardı arkasını öğrenmeye çalışırken, yaklaşan tehlikenin farkında değildir.

SENİ KALBİME SAKLADIM 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Civanmert’in vale olduğunu hatırlayan Mete, onunla Zeynep arasında sorunlara yol açar. Zeynep bu sorunları halletmeye çalışırken, Pamir ise Zeynep’in yokluğunda şirkette yaşanan bir krizi çözmek için kolları sıvar.

Öte yandan Reyhan, öğrendiği bilgiyle Civanmert ve Zeynep arasında olanları anlamaya bir adım daha yaklaşır.

Mete ve Civanmert’in yüzleşmesi çok sert geçer. Sonrasında yaşananlar Civanmert’i ipleri koparma aşamasında getirir. Yusuf Abdullah’ın yaşadığı talihsiz bir an ise herkese büyük korku yaşatacaktır.

SENİ KALBİME SAKLADIM 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Defile sonunda Zeynep ve Civanmert’i gören Mete, neler olduğunu öğrenmek için harekete geçer. Civanmert ve Zeynep’i, Hande’nin de aralarında olacağı bir yemeğe davet eder. Amacı aralarındaki ilişkiyi tartmaktır.

Zeynep bu davetten kaçmak isterken, Civanmert aksine yüzleşmesini ister. Yemek sırasında Civanmert ve Mete arasındaki sessiz gerilim, sonrasında ikisinin kozlarını paylaşabileceği bir oyuna sahne olur.

Gün sonunda Mete’nin, Civanmert’in kim olduğunu hatırlamasıyla olaylar iyice sarpa saracaktır.

SENİ KALBİME SAKLADIM 2. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Zeynep’in Civanmert’in evine kahvaltıya gelmesiyle, ikili arasındaki aşk oyunu kontrol edilmesi zor bir hâl alır. Türkan, Zeynep’i tüm mahalleye “gelinim” diye tanıtır. Bu sırada Civanmert’le Zeynep’i başka bir sürpriz beklemektedir.

Mahalledeki beklenmedik olaylarla, aşk oyunu Yusuf Abdullah’ın kulağına kadar gidecek olur. Zeynep, Civanmert ve arkadaşlarının da yardımıyla gerçeğin ortaya çıkmasını engellemeye çalışır. Ancak bir yandan da aklı Mete’dedir. Suzi ise Olcay’ın kendisini aldattığından şüphelenir.

Olayı çözmek için Mete’nin de yapay zekasıyla dahil olduğu bir defileye katılır. Zeynep’in Civanmert’le katıldığı bu gösteride herkesi çok büyük bir şok beklemektedir.

SENİ KALBİME SAKLADIM KONUSU

Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile "yekparmak vale" olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak.

İki farklı dünya, iki farklı yaşam tarzı...

Zengin, güzel ve zeki bir kadın olan Zeynep ile 'yekparmak vale' olarak tanınan dürüst ve mert delikanlı Civanmert'in yollarının kesişmesiyle, birbirlerine olan aşkı konu edinecek.

SENİ KALBİME SAKLADIM OYUNCU KADROSU

Sevda Erginci - Zeynep

Ekin Mert Daymaz - Civanmert

Gökçe Akyıldız - Deren

Mehtap Bayri - Türkan

Evren Duyal

Elçin Afacan - Reyhan

Tarık Ündüz - Canberk

Osman Alkaş

Gülseren Gürtunca

Ali Öner, Berke Üsdiken

Ferhat Baynal

Sibel Aytan

Derda Yasir

Emre Taşkıran

İlayda Yıldırım

Denizhan Kınacıgil

Özge Akdeniz

Ramiz Mullamusa

Ayberk Aladar

Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm İzle

SENİ KALBİME SAKLADIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1 merakla beklenen yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir.

Seni Kalbime Sakladım dizisinin trt1'de 4 Ağustos günü yayınlanan 6. bölümünü ( altıncı bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SENİ KALBİME SAKLADIM 6. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Seni Kalbime Sakladım 6. Bölüm tek parça full İzle trt seni kalbime sakladım izle TRT1 izle Seni Kalbime Sakladım altıncı bölüm izle Seni Kalbime Sakladım dizisi dizi izle dizi haberleri trt dizileri trt Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm izle Seni Kalbime Sakladım son bölüm izle