Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm İzle Full TRT1 Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm tek parça izle

Seni Kalbime Sakladım TRT Dizi Haberleri
Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm İzle Full TRT1 Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm tek parça izle

Seni Kalbime Sakladım dizisinin ilk bölümü 30 Haziran 2022 Perşembe günü TRT1'de yayınlandı. Seni Kalbime Sakladım'ın 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Seni Kalbime Sakladım Birinci Bölüm izle.

TRT1'in yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım'ın 1. bölümü 30 Haziran günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Seni Kalbime Sakladım'ın ilk bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz... Seni Kalbime Sakladım dizisinin İstanbul’da geçeceği biliniyor. Bir vale ve Zeynep'in hikayesinin işleneceği dizinin konusu merak ediliyor. İşte Seni Kalbime Sakladım dizisinin konusu ve diziye yönelik tüm merak edilenler...

SENİ KALBİME SAKLADIM KONUSU

Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile "yekparmak vale" olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyacak.

İki farklı dünya, iki farklı yaşam tarzı...

Zengin, güzel ve zeki bir kadın olan Zeynep ile 'yekparmak vale' olarak tanınan dürüst ve mert delikanlı Civanmert'in yollarının kesişmesiyle, birbirlerine olan aşkı konu edinecek.

SENİ KALBİME SAKLADIM OYUNCU KADROSU

Sevda Erginci - Zeynep

Ekin Mert Daymaz - Civanmert

Gökçe Akyıldız - Deren

Mehtap Bayri - Türkan

Evren Duyal

Elçin Afacan - Reyhan

Tarık Ündüz - Canberk

Osman Alkaş

Gülseren Gürtunca

Ali Öner, Berke Üsdiken

Ferhat Baynal

Sibel Aytan

Derda Yasir

Emre Taşkıran

İlayda Yıldırım

Denizhan Kınacıgil

Özge Akdeniz

Ramiz Mullamusa

Ayberk Aladar

SENİ KALBİME SAKLADIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

TRT 1 merakla beklenen yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir.

SENİ KALBİME SAKLADIM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Seni Kalbime Sakladım dizisi 30 Haziran Perşembe günü TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm İzle

Seni Kalbime Sakladım dizisinin trt1'de 30 Haziran günü yayınlanan 1. bölümünü (ilk bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

SENİ KALBİME SAKLADIM 1. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Seni Kalbime Sakladım 1. Bölüm Full İzle trt1 Seni Kalbime Sakladım dizisi 1. bölüm Tek Parça Full izle TRT1 izle Seni Kalbime Sakladım ilk bölüm izle Seni Kalbime Sakladım dizisi dizi izle dizi haberleri trt dizileri trt Seni Kalbime Sakladım yeni bölüm izle Seni Kalbime Sakladım