Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzle! FOX TV Senden Daha Güzel yeni bölüm izle ! Senden Daha Güzel beşinci bölüm tek parça izle

Senden Daha Güzel FOX tv Dizi Haberleri
Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzle! FOX TV Senden Daha Güzel yeni bölüm izle ! Senden Daha Güzel beşinci bölüm tek parça izle

FOX TV dizisi Senden Daha Güzel'in 5. bölümü 5 Temmuz 2022 Salı günü yayınlandı. Dizi biter bitmez son bölüm internete yüklendi. Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümünü (beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Senden Daha Güzel Son Bölüm Full İzle.

Senden Daha Güzel dizisinin 5. bölümü 5 Temmuz 2022 Salı günü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Diziyi izleyebileceğiniz link ve dizi ile ilgili diğer merak edilenler haberimizin devamında.

Gold Yapım imzalı, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun yazdığı Senden Daha Güzel dizisi 5 Temmuz tarihi itibarı ile birlikte beşinci bölümünü yayımladı. FOX TV'de Salı akşamları seyirci ile buluşacak dizinin konusu ve oyuncu kadrosunun detayları araştırılıyor. İşte, merak edilen soruların yanıtı ile birlikte Senden Daha Güzel 5. bölüm izle linki

SENDEN DAHA GÜZEL 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Efsun, Emir’in başka bir hastanede Pervin’e yaptığı ameliyatı öğrenmesine ramak kalmıştır. Emir ise bunu engellemek için elinden geleni yapar. Bu arada Efsun'a giderek daha yakın hisseder kendini.

Emir’in ölümden dönen hastası için yapılacak etik kurulu ise Efsun’u ikileme düşürecektir. Emir’i zor durumda bırakmak istemeyen Efsun klinikte gerçek bir yönetici olmayı gerektiren bu kurulu toplayıp toplamamak arasında arada kalır.

Etik kurul meselesi hem kliniğin hem Emir ve Efsun'un ilişkisinde bir dönüm noktası olacaktır.

SENDEN DAHA GÜZEL 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Cerrah olduğunun ortaya çıkmasından endişe duyan Efsun, Emir’in de ondan büyük bir sır sakladığından habersizdir. Emir ve Kaya’nın Pervin’in ameliyatını herkesten gizli yapması ortalığı karıştırır. Efsun, Emir’in klinik dışında ameliyat yaptığını kanıtlamanın peşine düşerken Serpil de Kaya’nın kendisini aldattığını düşünmeye başlar

Öte yandan tahlil sonuçlarını sakladığı için ölümden dönen hasta yüzünden Emir kurula çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Olan bitenden kendini suçlu hisseden Efsun ise Emir'le arasında yaşanacakların henüz farkında değildir.

SENDEN DAHA GÜZEL 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Efsun ve Kaan'ın öpüşmesi bütün dengeleri alt üst eder, araları daha da gerilir. Efsun hem Kaan'a hem de bütün ekibe kendini kanıtlamak isterken büyük bir hata yapar. Geçmişten gelen sırrı yüzünden bu hata Efsun'u mahveder. En çaresiz hissettiği anda, yardımına Kaan koşacaktır.

SENDEN DAHA GÜZEL 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Efsun Gaziantep'te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte mutlu mesut yaşamaktadır. 21 yıl önce onları terk eden ve o zamandan beri görmediği annesi Pervin'den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir kez görüşmek istemektedir.

Pervin'in gönderdiği şoför Kaan'la İstanbul'a gelen Efsun, büyük bir sürprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren şoför doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun'un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

DİZİ KONUSU NEDİR?

Baht Oyunu’nda dikkatleri üzerine çeken Cemre Baysel şimdi de Senden Daha Güzel dizisinde boy gösterecek! Dizi İstanbul’da oldukça çağdaş olan estetik doktor ile Antepli geleneksel bir kadın doktorun aşkını konu ediyor.

Romantik komedi türüyle karşımıza çıkacak olan yeni dizinin yapımını Gold Film üstleniyor.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Senden Daha Güzel dizisinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep'te yapılmaktadır.

OYUNCULARI KİMLER?

- Cemre Baysel

- Burak Çelik

- Cem Kurtoğlu

- Ebru Cündübeyoğlu

- Sevinç Erbulak

- Berat Yenilmez

- Ozan Kaya Oktu

- Beril Kolcu

- Merve Şen

- Bahar Süer

- Yunus Eski

- Tuğçe Kumral

- Anıl Çelik

- Mehmet Cihan Ercan

- Aziz Caner İnan

- Sena Çakır

- Gözde Kaya

Senden Daha Güzel 5. Bölüm Full İzle

FOX TV'de 5 Temmuz günü yayınlanan Senden Daha Güzel dizisinin 5. bölümü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

SENDEN DAHA GÜZEL 5. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Senden Daha Güzel dizisi full izle 5 Temmuz Senden daha güzel 5. Bölüm izle Senden Daha Güzel 5. Bölüm Tek Parça Full İzle dizi izle FOX TV dizileri dizi Senden Daha Güzel izle Senden Daha Güzel son bölüm izle Senden Daha Güzel yeni bölüm izle fox izle Senden Daha Güzel yeni bölüm