Senden Daha Güzel 2. Bölüm Full İzle! FOX TV Senden Daha Güzel yeni bölüm izle ! Senden Daha Güzel ikinci bölüm tek parça izle

Senden Daha Güzel FOX tv
Senden Daha Güzel 2. Bölüm Full İzle! FOX TV Senden Daha Güzel yeni bölüm izle ! Senden Daha Güzel ikinci bölüm tek parça izle

FOX TV dizisi Senden Daha Güzel'in 2. bölümü 14 Haziran 2022 Salı günü yayınlandı. Dizi biter bitmez son bölüm internete yüklendi. Senden Daha Güzel dizisinin yeni bölümünü (ikinci bölümünü) tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Senden Daha Güzel Son Bölüm Full İzle.

Senden Daha Güzel dizisinin 2. bölümü 14 Haziran 2022 Salı günü FOX TV ekranlarında yayınlandı. Diziyi izleyebileceğiniz link ve dizi ile ilgili diğer merak edilenler haberimizin devamında.

Gold Yapım imzalı, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun yazdığı Senden Daha Güzel dizisi 14 Haziran tarihi itibarı ile birlikte ikinci bölümünü yayımladı. FOX TV'de Salı akşamları seyirci ile buluşacak dizinin konusu ve oyuncu kadrosunun detayları araştırılıyor. İşte, merak edilen soruların yanıtı...

SENDEN DAHA GÜZEL 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Efsun Gaziantep'te bir köyde dermatolog olarak çalışmakta, babasıyla çiftlikte mutlu mesut yaşamaktadır. 21 yıl önce onları terk eden ve o zamandan beri görmediği annesi Pervin'den haber gelir. Ünlü bir estetik cerrah olan Pervin kızıyla son bir kez görüşmek istemektedir.

Pervin'in gönderdiği şoför Kaan'la İstanbul'a gelen Efsun, büyük bir sürprizle karşılaşır. Ne annesi ne de onu getiren şoför doğruyu söylemektedir. Bir günlüğüne geldiği İstanbul, Efsun'un bütün hayatını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

DİZİ KONUSU NEDİR?

Baht Oyunu’nda dikkatleri üzerine çeken Cemre Baysel şimdi de Senden Daha Güzel dizisinde boy gösterecek! Dizi İstanbul’da oldukça çağdaş olan estetik doktor ile Antepli geleneksel bir kadın doktorun aşkını konu ediyor.

Romantik komedi türüyle karşımıza çıkacak olan yeni dizinin yapımını Gold Film üstleniyor.

NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Ekranların yeni soluğu Senden Daha Güzel dizisi 7 Haziran Salı günü yani bu akşam saat 20:00 seyircisi ile buluşacak.

NEREDE ÇEKİLİYOR?

Senden Daha Güzel dizisinin çekimleri İstanbul ve Gaziantep'te yapılmaktadır.

OYUNCULARI KİMLER?

- Cemre Baysel

- Burak Çelik

- Cem Kurtoğlu

- Ebru Cündübeyoğlu

- Sevinç Erbulak

- Berat Yenilmez

- Ozan Kaya Oktu

- Beril Kolcu

- Merve Şen

- Bahar Süer

- Yunus Eski

- Tuğçe Kumral

- Anıl Çelik

- Mehmet Cihan Ercan

- Aziz Caner İnan

- Sena Çakır

- Gözde Kaya

Senden Daha Güzel 2. Bölüm Full İzle!

FOX TV'de 14 Haziran günü yayınlanan Senden Daha Güzel dizisinin 2. bölümü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıdadır.

SENDEN DAHA GÜZEL 2. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Senden Daha Güzel dizisi full izle 14 Haziran Senden daha güzel 2. Bölüm izle Senden Daha Güzel 2. Bölüm Tek Parça Full İzle dizi izle FOX TV dizileri dizi Senden Daha Güzel izle Senden Daha Güzel son bölüm izle Senden Daha Güzel yeni bölüm izle fox izle Senden Daha Güzel yeni bölüm