Sadakatsiz 60. Bölüm Tek Parça Full İzle! Kanal D Sadakatsiz yeni bölüm izle ! Sadakatsiz son bölüm izle! Sadakatsiz final bölümü

Sadakatsiz Kanal D
Sadakatsiz 60. Bölüm Tek Parça Full İzle! Kanal D Sadakatsiz yeni bölüm izle ! Sadakatsiz son bölüm izle! Sadakatsiz final bölümü

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 60. bölümü yayınlandı. 25 Mayıs Çarşamba günü yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Sadakatsiz son Bölüm İzle.

Sadakatsiz dizisinin 60. bölümü Kanal D ekranlarında 25 Mayıs Çarşamba günü yayınlandı. Sadakatsiz 60. bölümü izleyebileceğiniz link haberimizde.

SADAKATSİZ DİZİSİNİN KONUSU

Asya (Cansu Dere), başarılı bir doktordur. Kocası Volkan ( Caner Cindoruk), harika bir eş ve oğulları Ali’ye ( Alp Akar) şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri... Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek…

Oyuncular:

Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu (Serap), Nazlı Bulum (Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Taro Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

Sadakatsiz 59. Bölümde ne oldu?

Sadakatsiz 18 Mayıs Çarşamba yayınlanan 59. yeni bölümde Volkan cephesinde yaşanan şok tutuklama kararı dengeleri değiştiriyor!

Volkan’ın yaralanması ile Asya, Ali’nin babasını kaybetme ihtimaliyle sarsılır. Sürpriz bir haber alan Nil ve Selçuk yeni bir yol ayrımına gelir. En zor zamanında yanında bir kez daha Onur’u bulan Derin, ummadığı bir anın içine çekilir.

Hata üstüne hata yapan Derin yolun sonuna geldiğini hissederken, Gönül Volkan sorununu kökünden çözmeye kararlıdır.

Sadakatsiz 58. Bölümde ne oldu?

Sadakatsiz 11 Mayıs Çarşamba yayınlanan 58. yeni bölümde Derin ve Asya arasında kalan Volkan, bıçaklanıyor!

Asya ve Ali’nin gizemli bir şekilde ortadan kayboluşu ile tüm gözler Derin’e çevrilir. Derin’in şüpheli tavırları onu bir kez daha suçlu konumuna düşürürken, Volkan her yerde Asya ve Ali’yi aramaktadır. Onur, bu zor süreçte Derin’e destek olurken, Gönül’den de yardım ister. Asya’nın sunduğu şart ile yol ayrımına gelen Volkan'ın vereceği karar, tüm dengeleri bir kez daha sarsacak bir felakete sebep olur.

Sadakatsiz 57. Bölümde ne oldu?

Sadakatsiz 20 Nisan Çarşamba yayınlanan 57. yeni bölümde Derin'in Ali ve Asya'yı öldürme ihtimali ortalığı karıştırdı!

Asya ve Volkan, Ali tarafından köşeye sıkıştırılırken, Derin duydukları karşısında ne yapacağını bilemez. Gönül’ün tüm önlemlerine rağmen işleri istediği gibi yürütmeye devam eden Volkan ise yeni engellere takılacaktır.

Sadakatsiz 56. Bölümde ne oldu?

Sadakatsiz dizisinin 56. bölümünde Gönül, Volkan’ın yaptığı harcamaları kontrol altına almak için önlem alırken, Derin Volkan’ı elinde tutmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Ali için ise hem evde hem de okulda işler istediği gibi gitmemektedir. Asya’nın yaşamak zorunda kaldığı hangi yüzleşme onu köşeye sıkıştıracaktır.

Sadakatsiz 55. Bölümde ne oldu?

Sadakatsiz 6 Nisan Çarşamba yayınlanan 55. yeni bölümde Asya, Derin karşısında yenilgiyi kabul etmeyerek beklenmedik bir hamle daha yapıyor!

Derin’in itirafından sonra Volkan’ın ortadan kayboluşu, herkesi endişelendirir. Volkan’a ulaşmak için her yolu deneyen Derin, son çare olarak Asya’ya gider. Parçaları birleştiren Volkan Derya’dan şüphelenirken, arada kalan Derya’nın alacağı karar merak konusudur.

Sadakatsiz 60. Bölüm Full Tek Parça İzle

Sadakatsiz dizisinin 25 Mayıs 2022 günü yayınlanan 60. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link aşağıda...

SADAKATSİZ 60. BÖLÜM FULL İZLE

Kaynak: Haber Global

Sadakatsiz 60. Bölüm Tek Parça Full İzle Sadakatsiz 60. Bölüm full izle kanal d sadakatsiz son bölüm izle dizi izle Sadakatsiz dizisi dizi haberleri kanal d dizileri Sadakatsiz sadakatsiz tek parça full izle sadakatsiz izle sadakatsiz yeni bölüm izle sadakatsiz 25 mayıs sadakatsiz final