Oğlum dizisi 11. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle ! Oğlum dizisi son bölüm izle !

Oğlum
Oğlum dizisi 11. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle ! Oğlum dizisi son bölüm izle !

Oğlum dizisinin 11. bölümü 20 Nisan günü Show TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin son bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Oğlum dizisinin yeni bölümü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Oğlum dizisi son bölüm izle.

Show TV'nin yeni dizisi Oğlum'un 11. bölümü 20 Nisan günü yayınlandı. Oğlum 11. Bölümü izleyebileceğiniz link haberimizin devamında.

Oğlum 10. Bölüm'de ne olmuştu?

Oğlum dizisinin son bölümünde; Zeynep oğlunu da alıp Melike’lerin kapısına gider. Bulut’un kafesinde Ceren’in işe başladığını öğrenen Canan stratejik bir hamle yapar. Bu sırada Sedat ve Demet olay gününe dair daha önce fark etmedikleri bir ayrıntı ile karşı karşıya kalırlar. Bu yeni ayrıntının ortaya çıkmasından sonra artık oklar yeni bir şüpheliyi daha göstermektedir.

Oğlum 9. Bölüm'de ne olmuştu?

Demet'in davadan Tuğrul'un şikâyeti üzerine alınması Zeynep ve Tuğrul cephesinde iplerin gerilmesine neden olurken, Tuğrul için bu durum Efe ile yakın bir ilişki kurmak için bir fırsata dönüşmüştür. Efe babası ile hiç olmadığı kadar güzel vakit geçirirken, Melike ve İlyas ise kızlarının okul meselesi ile uğraşmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken otopsi raporunun tamamlanmasının ardından ortaya çıkan büyük bir ayrıntı, olayların seyrini tamamen değiştirecektir.

Karakterler (Oyuncular)

Zeynep (Songül Öden)
Melike Özyürek (Nihal Yalçın)
İlyas Özyürek (Timur Acar)
Tuğrul (Feyyaz Duman)
Demet (Canan Ergüder)
Sedat (Serhat Teoman)
Bulut (Kubilay Aka)
Sedef (Tuğçe Açıkgöz)
Efe (Metehan Parıltı)
Dizinin künyesi
Yapım Firması: Ay Yapım 
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Ahmet Katıksız (proje tasarım), Hürer Ebeoğlu, Sevgi Yılmaz
Müzik: Alp Yenier

Oğlum dizisi 11. Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV'de 20 Nisan günü yayınlanan Oğlum dizisinin 11. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

OĞLUM 11. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Oğlum 11. Bölüm Tek Parça Full İzle oğlum 11. bölüm fragmanı izle Oğlum 11. Bölüm linki Oğlum dizisi show tv dizileri show tv oğlum dizisi 11. bölüm izle oğlum 11. bölüm izle dizi haberleri dizi izle dizi oğlum yeni bölüm izle oğlum son bölüm izle oğlum 20 nisan