Oğlum dizisi 10. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle ! Oğlum dizisi son bölüm izle !

Oğlum haberler
Oğlum dizisi 10. Bölüm Tek Parça Full İzle! Oğlum Yeni Bölüm İzle ! Oğlum dizisi son bölüm izle !

Oğlum dizisinin 10. bölümü 13 Nisan günü Show TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin son bölümü yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Oğlum dizisinin yeni bölümü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Oğlum dizisi son bölüm izle.

Show TV'nin yeni dizisi Oğlum'un 10. bölümü 13 Nisan günü yayınlandı. Oğlum 10. Bölümü izleyebileceğiniz link haberimizin devamında.

Oğlum 9. Bölüm'de ne olmuştu?

Demet'in davadan Tuğrul'un şikâyeti üzerine alınması Zeynep ve Tuğrul cephesinde iplerin gerilmesine neden olurken, Tuğrul için bu durum Efe ile yakın bir ilişki kurmak için bir fırsata dönüşmüştür. Efe babası ile hiç olmadığı kadar güzel vakit geçirirken, Melike ve İlyas ise kızlarının okul meselesi ile uğraşmaktadır. Tüm bunlar yaşanırken otopsi raporunun tamamlanmasının ardından ortaya çıkan büyük bir ayrıntı, olayların seyrini tamamen değiştirecektir.

Oğlum 8. Bölüm'de ne olmuştu?

Bu sırada Ceren’in okulda uğradığı akran zorbalığı devam etmektedir. Afişlerin etkisi sürerken Zeynep, oğlunun güvenini kazanmak için her yolu dener. Tuğrul ise artan sosyal baskıdan kurtulmanın yolunu ararken Canan’ın tavsiyesini hayata geçirmeye karar verir. Bu tavsiye Demet ve Efe’nin bağına zarar vermek üzere iken Zeynep’in oğlu ile bir güven bağı kurması, olayın aydınlatılması için giderek daha önemli hale gelir.

Karakterler (Oyuncular):

Zeynep (Songül Öden)
Melike Özyürek (Nihal Yalçın)
İlyas Özyürek (Timur Acar)
Tuğrul (Feyyaz Duman)
Demet (Canan Ergüder)
Sedat (Serhat Teoman)
Bulut (Kubilay Aka)
Sedef (Tuğçe Açıkgöz)
Efe (Metehan Parıltı)
Dizinin künyesi
Yapım Firması: Ay Yapım 
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Gökçen Usta
Senaryo: Ahmet Katıksız (proje tasarım), Hürer Ebeoğlu, Sevgi Yılmaz
Müzik: Alp Yenier

Oğlum dizisi 10. Bölüm Tek Parça Full İzle

Show TV'de 13 Nisan günü yayınlanan Oğlum dizisinin 10. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

OĞLUM 10. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

Oğlum 10. Bölüm Tek Parça Full İzle oğlum 10. bölüm fragmanı izle Oğlum 10. Bölüm linki Oğlum dizisi show tv dizileri show tv oğlum dizisi 10. bölüm izle oğlum 10. bölüm izle dizi haberleri dizi izle dizi oğlum yeni bölüm izle oğlum son bölüm izle oğlum 13 nisan