Masumlar Apartmanı 71. Bölüm Tek Parça Full İzle! TRT 1 Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle! Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle! Masumlar Apartmanı final bölümü

Masumlar Apartmanı TRT
Masumlar Apartmanı 71. Bölüm Tek Parça Full İzle! TRT 1 Masumlar Apartmanı yeni bölüm izle! Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle! Masumlar Apartmanı final bölümü

Masumlar Apartmanı dizisinin 71. bölümü TRT 1 ekranlarında 24 Mayıs Salı akşamı yayınlandı. Merakla beklenen dizinin yeni bölüm yayınlanır yayınlanmaz internete yüklendi. Masumlar Apartmanı dizisinin 71. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Masumlar Apartmanı son bölüm izle.

TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Masumlar Apartmanı dizisinde heyecan zirvede. Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı 71. bölümünde neler yaşandığını izleyiciler merak ediyor. İşte Masumlar Apartmanı son bölüm bilgileri.

MASUMLAR APARTMANI 70. BÖLÜMDE NE OLDU?

Hikmet’in ölümü tüm kardeşleri derinden sarsar. Geç de olsa, en azından ölmeden önce babalarıyla gerçek bir bağ kurabilmiş olmaları tek tesellileridir. Gülben ve Safiye, bu süreçte babalarını bir anlamda yeniden tanırken bir yandan da doktor hanımın da desteğiyle duygularıyla yüzleşirler. Zaman geçer, hayat yavaş yavaş normale dönerken Ceylan ve Han arasındaki dengeler de değişir. Ceylan’ın beklentisi nettir ancak Han bunu karşılayabileceğinden emin değildir.

Bu sırada Ege’nin okulda elde ettiği bir başarı Neriman’ı çok heyecanlandırır ama Ege karşısına çıkan fırsatı elinin tersiyle itmeye kararlıdır. Sonunda Naci’nin doğum günü gelir çatar. Safiye büyük bir sürpriz hazırlar. Naci, bu büyük sürpriz karşısında mutluluk içindeyken, Safiye'nin asıl hediyesini sonraya sakladığından habersizdir.

MASUMLAR APARTMANI 69. BÖLÜMDE NE OLDU?

Masal’ın doğumu, hem aile hem de apartman sakinleri için yepyeni bir umudun simgesi olur. Naci, Safiye’nin en önemli kurallarından birini daha aşmayı başarır. Bir yandan da Safiye’nin bebekle kurduğu bağı gördükçe, birlikte bir çocukları olması arzusu giderek güçlenir. Safiye’nin bu konudaki hisleri ise çok başkadır. Tüm zamanını Masal’a ayıran, uyumaya bile direnen Gülben’in, bebeği konusunda Safiye haricinde kimseye güvenememesi başta Esat olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Bu sırada doktorun söylediği bir şey, Gülben’in yetersizlik korkusunu tetikler.

Han ve Ceylan, arkadaşlık sınırları içinde görüşmeye devam ederlerken Ceylan’ın yeni sergisinin açılışı gelip çatar. Bu sergi, Han için adeta bir sınav olacaktır. Nihayet tüm apartman sakinleri, o çok istedikleri pikniğe giderler. Ancak, mutluluk ve neşe içinde geçen günün sonunda olacaklardan habersizdirler.

MASUMLAR APARTMANI 68. BÖLÜMDE NE OLDU?

Apartman sakinlerinin çöp daireyi öğrenmesi ile Safiye ve Gülben’in yıllarca korktukları kabus gerçekleşmiştir. Safiye, kimsenin yüzüne bakacak halde değildir; kaçar gider. Perişan haldeki Safiye’yle konuşmaya çalışsa da ona bir türlü ulaşamayan Naci, son çare olarak doktordan yardım ister.

Gülben, gerçeklerin ortaya çıkmasıyla utançtan kahrolmuştur. Fakat en beklemediği kişi, desteğiyle onu ayağa kaldırır.

Han ise bir yandan ablaları için endişelenirken diğer yandan da gösterdiği çaba ve sergilediği değişim ile Ceylan’ı şaşırtmaya devam eder. Safiye, doktorla konuşmasının ardından radikal bir karar alır. Bu kararı uygularken çok daha büyük bir sürprizle karşılaşacaktır.

Safiye’nin değişiminden umutlanan Naci ise sınırları biraz daha zorlamaya karar verir.

MASUMLAR APARTMANI 67. BÖLÜMDE NE OLDU?

Safiye, her ne kadar iyileşme yolunda kayda değer bir yol kat etmiş olsa da evde bir köpeğin varlığını kabul etmesi söz konusu değildir. Bu durum Han'la aralarında ciddi bir restleşmeyle sonuçlanır. Bu sırada Naci, Safiye'nin bir başka zorluğu daha aşmasına destek olur. Hatırlattığı bir şey ise, Safiye'yi bugüne kadar ertelediği bir adımı atması için cesaretlendirir.

Han, bir yandan Kurşun'u ablasına kabul ettirme derdine düşmüşken, diğer yandan da Ceylan'ın sıkıntılarını, ona sezdirmeden de olsa giderebilmek için çabalar. Han'ın yaptıkları, belki de ilk kez Ceylan'ın ona farklı bir gözle bakmasını sağlar. O sırada Hikmet'in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 66. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ceylan, kazanın ardından hastaneye kaldırılır. Han, endişe içinde doktorun vereceği haberi beklerken bir yandan da suçluluk duygusuyla boğuşur. Üstelik, kazanın sonuçları sadece onlar için değil, başkaları için de ağırdır. Han’ın yine çöplüğe sığınmaktan başka çaresi kalmaz. Burada yaşadığı bir karşılaşma ise hayatında yepyeni bir sayfa açacaktır. Gülben, hem Han hem de Safiye için endişelenirken, babasının yaptığı bir şey onu derinden etkiler. Memduh’un biyopsi sonucu hazırdır ancak Ege’yle birlikte hastaneye giderlerken, sonucu öğrenmeyi bir gün daha ertelemek ister. Onun yerine, torunuyla birlikte bir hayalini gerçekleştirecektir. Safiye, doktor hanımın ziyaretinden sonra belki de herkes için dönüm noktası olacak bir karar verir. Gidip o kişiyle vedalaşacaktır.

MASUMLAR APARTMANI 65. BÖLÜMDE NE OLDU?

Gülben’i hastaneye götüren Esat, doktorun söylediklerinin ardından karısını bir süre apartmandan uzaklaştırmak ister. Fakat Gülben ablasına yakın olmakta kararlıdır. İkisi de geri adım atmayınca, Gülben fevri bir karar verir. Safiye ise her şeyden habersiz, ailesiyle yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken, öğrendiği bir şey onu yeniden bir krizin eşiğine getirir.

Memduh’un Ege’den gizlediği önemli bir sıkıntısı vardır. Bu konuda Esra ve Naci’den destek alır. İkisi, Memduh için sık sık bir araya gelmeye başlar ancak bu durum, başka problemlere yol açacaktır. Artık Naci’nin, Safiye’nin karşısına dikilip yüzleşmekten başka çaresi yoktur. Ceylan ise Han’ın kaçış manevralarını ustalıkla bertaraf ederek sonunda onu çift terapisine götürür.

Masumlar Apartmanı 71. bölüm full izle! Masumlar Apartmanı final bölümü izle

TRT 1 ekranlarında 24 Mayıs 2022 Salı günü yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinin 71. bölümünü (Masumlar Apartmanı final bölümü) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Masumlar Apartmanı 71. BÖLÜM FULL İZLE LİNKİ

Kaynak: Haber Global

masumlar apartmanı son bölüm izle masumlar apartmanı yeni bölüm izle Masumlar Apartmanı 71. Bölüm Tek Parça Full İzle Masumlar Apartmanı TRT1 masumlar apartmanı izle TRT 1 dizileri trt dizileri dizi haberleri dizi izle masumlar apartmanı 24 mayıs Masumlar Apartmanı final bölümü izle